Гектар парку із рестораном планує вивести із паркової зони нардеп від Кіровоградщини

Як стало відомо Центру Журналістських Розслідувань на погоджувальній нараді у міського голови обласного центру був присутній народний депутат України Олександр Горбунов.

За словами учасників засідання нардеп активно умовляв керівників фракцій підтримати на завтрішньому сесійному засіданні проект рішення про затвердження проекту землеустрою по парку Перемоги. Цим проектом, фактично, будуть затверджені межі паркової зони та водозахисної смуги річки Сугоклея, повідомляє “Кіровоград 24”.

Центру Журналістських Розслідувань вдалося отримати копію цього проекту землеустрою і з’ясувати одну цікаву деталь. Так, наприклад, порівняно з старим і діючим проектом парку Перемоги (в народі називають Міськсад) з паркової зони виведено ділянку розміром майже гектар на самому березі Сугоклеї (на фото виділена фіолетовими лініями). Також саме ця ділянка не включена до 50-ти метрової водозахисної смуги річки.

На цій ділянці розташований ресторан “Тихая Гавань”, численні прибудови до нього, паркінг та дорога до закладу. До обрання народним депутатом України власником цього ресторану був саме Олександр Горбунов.

big-14356028_10205526079189961_1249042888_n[1]