Убивць податківця шукали вдома у місцевих "авторитетів" та політиків?

Одного з підозрюваних у жорстокому вбивстві у 2014-му, можливо, правоохоронці шукали вдома у помічника голови Кіровоградської обласної ради.

Про це з посиланням на матеріали кримінального провадження повідомляє “Україна-Центр”.

“У матеріалах кримінального провадження у справі про вбивство генерала Тесленка можна знайти відомості про обшуки, які проводилися в ході слідства. Тоді ще шукали одного з підозрюваних – другий вже був затриманий.

Один з обшуків проводився у громадянина Ковтуненко Ігоря Володимировича. Людина з точно такими ж прізвищем, ім’ям та по батькові балотувалася в 2014-му в народні депутати в 100-му окрузі Кіровоградщини, є головою регіональної організації «Спілки офіцерів України», учасником місцевої «Самооборони» і згадувалася в ЗМІ в якості помічника голови Кіровоградської обласної ради Олександра Черноіваненка. Відповідно до даних, поданих до ЦВК, “цей” Ковтуненко є комерційним директором ТОВ «Наука» та членом політичної партії «Батьківщина». Відповідно до даних відкритих джерел, Ігор Володимирович Ковтуненко також є одним із засновників ТОВ «Група технології онлайн» і ТОВ «Спецавіасервіс», зареєстрованих в обласному центрі.

Відповідно до матеріалів справи, приблизно в той же час обшуки проводилися також у громадян Віктора і Володимира Кліменкових. У березні цього року одне з місцевих інтернет-видань повідомило з посиланням на джерело в правоохоронних органах, що вибух на площі Богдана Хмельницького в Кіровограді міг бути замахом на вбивство Віктора Кліменкова, якого видання назвало місцевим «авторитетом».

Чому саме у цих, і чи у цих саме людей шукали неодноразово судимого раніше підозрюваного у жорстокому вбивстві, а також що їх усіх пов’язує – всі ці питання поки залишаються відкритими”, – зокрема зазначається у публікації.

Повністю з україномовною версією статті можна ознаймитись на нашому сайті.

Резонансне вбивство генерала податкової служби Володимира Тесленко сталося у нічному клубі “Джунглі” в Кіровограді у травні 2014. У ньому підозрюють двох раніше судимих за вбивство з обтягуючими обставинами мешканців обласного центру. У червні 2015 суд присяжних засудив обох до довічного ув’язнення. У минулому році колегія апеляційного суду Кіровоградської області скасувала це рішення і повернула справу на повторне слухання до першої інстанції.