ОНОВЛЕНО: Мешканці скандального гуртожитку скаржаться на бездіяльність поліції

Мешканці гуртожитку по проспекту Університетський, 21 в обласному центрі скаржаться на бездіяльність поліції. Зокрема на те, що слідчі Мудрий і Вербовий й досі не передали документи справи в прокуратуру та не посприяли, аби на будинок наклали арешт, щоб квартири жильців не продавали без їхньої згоди.

Про це активісти заявили журналістам в ГУ НП в області, де о 16.00 мали зустрітись з керівником відомства Сергієм Кондрашенком, передає кореспондент сайту «Весь Кіровоград».

Мудрий каже, що передзвонить, тільки не знаємо коли, а є ще там Денис Вербовий, то він мені дзвонить і питає, що будемо робить. Це не ми повинні робити, це він повинен робити – передати всі документи в прокуратуру, а прокуратура – до суду. Вони цього не роблять, а людей зараз виселяють без надання іншого житла, пояснюючи це тим, що вони самовільно в гуртожиток заселилися, але тоді того «Ваграну» і близько не було разом з Ярошенком. На суди подають, на виселення, а поліція хоч би щось зробила. 12-го січня був рік як відкрите кримінальне провадження по продажу квартир, влітку приїздили слідчі, опитували людей, всі написали заяви. Нам обіцяли, що люди будуть теж потерпілою стороною, але по цей день вони не потерпіла сторона. У листопаді в нас з Мосіним була зустріч, Мудрий сказав, що подасть на арешт будинку, але в нас квартири продаються по цей день і от до кого йти?!Лишився тут начальник, а потім на Київ, – заявила мешканка гуртожитку Світлана Бондаренко.

Після десяти хвилин очікування, Світлану Бондаренко, а також ще кількох активістів запросили піднятися у кабінет. Але жінки наполягли на тому, що всі мешканці гуртожитку повинні почути інформацію про хід справи з перших вуст. Через півгодини очікування, людей ще не прийняли, пояснюючи це тим, що шукають приміщення, де б могли розміститися всі містяни, які прийшли на зустріч. Після більш ніж півгодинного очікування, мешканці гуртожитку по проспекту Університетський, 21 таки зустрілись з керівником ГУ НП в області Сергієм Кондрашенком Активісти хотіли отримати від правоохоронців конкретну інформацію щодо розслідування незаконного, на їхню думку, продажу квартир.

В свою чергу представники поліції повідомили, що суд відмовив у накладенні арешту на будинок. Все інше вкладається у рамки цивільно-правових відносин, а значить – не в компетенції органів.

Чому мешканцям гуртожитку не сказали, що ця справа не в компетенції поліції, коли приймали від них заяви, тоді, коли з нами зустрічалися по 3-4 місяці. Відбувається продаж квартир, на які люди мають ордери. Хіба це не кримінал, це цивільно-правові відносини? – зауважила активістка Марина Дяченко.

Наразі мещканці скандального гуртожитку планують звертатися до вищого керівництва поліції у Києві.

IMG_20170126_161103[8255]

IMG_20170126_155916[8258]

IMG_20170126_162006[8251]