В обласному центрі очільник підрядного підприємства напав на журналіста (Відео)

13 травня в обласному центрі головний інженер ПП “Енерго”, яке реконструює паркан навколо пологового будинку №1, Віктор Ніколаєнко, напав на журналіста Першої електронної газети.

Він розбив журналісту мобільний телефон і порвав одяг, повідомляє Перша електронна газета.

Геннадій Солдецький знімав на камеру мобільного телефону, як робітники збираються зносити тополю, коли на нього напав Віктор Ніколаєнко.

“Як тільки я увімкнув камеру до мене підійшов Віктор Ніколаєнко і забрав у мене головний убір. При цьому він намагався вибити у мене з рук смартфон, на який я знімав. А коли я намагався забрати свій головний убір, йому таки вдалося вибити у мене з рук телефон. При падінні у мобільному розбився дисплей і нападник вчепившись в мене, розірвав одяг. Після нападу він сів у свій автомобіль і поїхав”, – розповів Геннадій Солдецький.

За словами журналіста, він викликав поліцію і дав орієнтування на машину нападника.

Віктор Ніколаєнко є колишнім депутатом міської ради, директором ПП “Енерго”, яке проводить реконструкцію паркану навколо пологового будинку № 1.

Нагадаємо, минулого тижня активістка організації “Озеленення Кропивницький” Надія Паливода прикувала себе ланцюгами до тополі, яку збиралися спиляти. Її підтримали інші активісти та молоді мами. Напередодні акції біля пологового будинку знесли 14 дерев.

На сайті ж міськради зазначається, що за висновком комісії, більшість дерев перебували у незадовільному стані і лише три з них – тополя, акація і липа мали задовільний вигляд. Відповідно, враховуючи необхідність зведення паркану та наявність у підрядника декларації на початок виконання будівельних робіт, комісія погодилася із видаленням дерев згідно із пунктом 2 Порядку видалення кущів, газонів і квітників в Україні. Замість 18 знесених старих дерев навколо пологолового будинку за проектом будуть висаджені 37 молодих саджанців лип.

За інформацією „Весь Кіровоград”, представник Інституту масової інформації в області Павло Лісніченко звернувся до міського голови Андрія Райковича з вимогою розібратися в ситуації. Мер запевнив, що проведуть службове розслідування.