В області створять три навчально-практичних центри робітничих професій

У трьох навчальних закладах обласного центру готуватимуть фахових спеціалістів за найбільш затребуваними на державному рівні професіями: трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, кравців-закрійників та монтажників санітарно-технічних систем.

Про це під час засідання регіональної ради професійної освіти повідомив начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Володимир Таборанський, інформує „Весь Кіровоград”.

На створення першого такого центру, що функціонуватиме на базі професійно-технічного училища №8, минулого року область отримала від держави 628 тис. грн. Із цих коштів для навчально-практичного центру придбали навчальне обладнання, що складається із 88 позицій. Зокрема, для підготовки майбутніх спеціалістів купили універсальний токарний станок вартістю 220 тис. грн.

Наступний навчально-практичний центр з підготовки трактористів – машиністів сільськогосподарського виробництва буде створений на базі ПТУ №32. В область вже надійшли 19,8 млн грн.

Третій навчально-практичний центр, де здійснюватиметься підготовка кравців-закрійників, орієнтовно планується створити у наступному році, на базі колишнього ПТУ №14.