Депутати розглянули питання про звільнення заступника голови обради

Сьогодні, під час сесії обласної ради, депутати розглянули питання про звільнення заступника голови облради Ігоря Степури «у зв’язку із неналежним виконанням ним повноважень».

Про це повідомляє кореспондент сайту «Весь Кіровоград».

У результаті таємного голосування, 32 особи проголосували «за» дострокове припинення перебування на посаді Ігоря Степури, 7 – проти. Голосів для звільнення не вистачило.

У свою чергу Ігор Степура ще до початку волевиявлення зазначив наступне:

«Я не прийшов для того, щоб змінитися і стати таким, як ви, а я прийшов впливати на вас і змінювати вас, щоб ви підтримували ті мої позиції, які я вважаю правильними. Життя покаже, кого люди підтримають. Можу сказати, що дійсно, як політик і посадовець, можете це і в електронних деклараціях моїх перевірити, я не отримав нічого, та в мене й наміру ніколи такого не було, бо у мене жертовна любов до України. Можливо, це теж аргумент хороший для того, щоб така людина як я була в складі керівного органу місцевого самоврядування, бо ви знаєте, що на мене можна покластися і я не піддамся під ніякі великі гроші».

Також він додав, що через те, що до його роботи не було озвучено жодних серйозних претензій, Степура вважає внесення питання про зняття його з посади «великою політикою».