Очільник області прозвітував про виконання делегованих повноважень у 2016 році

Сьогодні, під час сесії обласної ради, депутати заслухали звіт голови обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка про виконання делегованих повноважень у 2016 році.

Про це повідомляє кореспондент сайту «Весь Кіровоград».

Зокрема очільник області повідомив, що, як тільки погодні умови покращились, фактично з квітня в області було розпочато будівництво доріг і поки держава своєчасно фінансує ці заходи. Тож, за його словами, можна розраховувати, що в 2017  вдасться залучити більше фінансів на ці потреби.

«Щодо заробітних плат, знаємо, що нам є над чим працювати в даному питанні, в той же час варто зазначити, що порівняно з 2015 роком зарплата зросла на 21%, а в с/г господарстві на 55%. У середньому жителі Кіровоградщини заробляли 4 тисячі грн», – сказав Сергій Кузьменко.

Згідно з інформацією, в області здійснено ряд успішних проектів переоснащення діючих та будівництво та введення в експлуатацію нових об’єктів. Зокрема збудовано 9 елеваторів, відкрито завод і 3 переробних підприємства, запущено електростанцію, майже вдвічі було збільшено кошти на оновлення та розвиток соціально-культурної сфери, об’єктів комунальної та дорожньої інфраструктури.

В 2016 році закуплено 28 нових шкільних автобусів, 60 НЗ отримали 732 комп’ютери, для загальноосвітніх закладів придбано мультимедійні комплекси і меблі, спортивне обладнання та обладнання для шкільних їдалень.

На зміцнення матеріально-технічної бази НЗ області витрачено 112 млн грн, а на поточні ремонти витратили понад 16 млн грн. Було проведено капремонт 62 закладів культури області на загальну суму 26 млн грн і поточні ремонти відбулись в 43 закладах культури на суму 14 млн грн.

5,8 млн грн з обласного бюджету було використано для надання допомоги військовим частинам ЗСУ. На вирішення матеріально-побутових проблем військовослужбовців було надано допомогу на суму 2,7 млн грн. На соцпідтримку цієї категорії осіб було виділено 3 млн 100 тис грн.

Фінансування на медицину збільшилось з 133 млн грн до 156 млн грн, зокрема за ці кошти було здійснено реконструкцію дитячої обллікарні.

За результатами моніторингу соцеконом розвитку областей, Кіровоградщина у 2016 році піднялася на 5 пунктів і має 6-те місце.

Фото з сайту ОДА.