Подробиці: вбивство керівника установи виконання покарань №14 замовив засуджений

Прокуратура  області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, зареєстрованому за фактом готування до вчинення посягання на життя одного з керівників установи виконання покарань №14.

Про це «Весь Кіровоград» повідомила прес-служба прокуратури області.

Розслідуванням встановлено, що в особи, яка відбуває покарання в УВП №14, виникли неприязні відносини із одним із керівників установи. Засуджений зажадав вбити вказаного представника адміністрації. Задля помсти він, не маючи можливості особисто вчинити злочин, залучив за винагороду до його реалізації ще одну особу. Вбивство мало відбутися шляхом підриву автомобіля за допомогою гранати Ф-1.

Однак, завдяки скоординованій роботі прокуратури та поліції вчинення злочину вдалося упередити, а осіб, що його готували – затримати. Правоохоронцями відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу проведено контроль за вчиненням злочину у формі імітування його обстановки. Наразі організатора та співучасника затримали. Знаряддя злочину гранату Ф-1 вилучили.

Найближчим часом фігурантам провадження буде повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 14, ст. 348 (готування до вчинення посягання на життя працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України та обрано запобіжні заходи. Досудове розслідування триває.

Як повідомлялося раніше, в обласному центрі підірвали авто держслужбовця, чоловік у тяжкому стані.