Про пріоритетні завдання на 2017 рік розповів очільник області

Сьогодні, під час сесії обласної ради, депутати заслухали звіт голови обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка про виконання делегованих повноважень у 2016 році.

В рамках звіту очільник області також розповів про пріоритетні завдання на 2017 рік, повідомляє кореспондент сайту «Весь Кіровоград».

Зокрема Сергій Кузьменко повідомив, що заплановано завершення реконструкції дитячої обласної лікарні. У кожному районі, кожному місті заплановано ремонт пологових будинків і відділень. Буде продовжено моніторинг якості дитячого харчування у навчальних закладах, а також розроблено каталог дитячих спортивних об’єктів, де треба навести лад.

«За показниками розвитку у 2016 році наша область продемонструвала позитивну динаміку в пріоритетних галузях, приємно наголосити, що Кіровоградщина згідно усіх національних показників та рейтингів розвитку відчутно піднялася, отримала схвальні відгуки як від незалежних громадських організацій, так і від виконавчих державних інституцій. Реалізація реформування у європейському напрямку на початковому етапі дає нам впевненість у правильності нашого шляху, вже цього року ми очікуємо завершення важливих реформ, надзвичайно актуальним є проведення пенсійної реформи, земельної реформи», – зауважив Сергій Кузьменко.