"Ельворті" вкладе мільйони у Кіровоградскій інститут комерції

Протягом трьох наступних років благодійний фонд «Ельворті», який нещодавно увійшов до складу засновників Кіровоградського інституту комерції (КІК), готовий вкласти у розвиток вишу біля 30 мільйонів гривень. Про це повідомив в.о. ректора Ігор Василенко.

Перш за все кошти підуть на реконструкцію приміщень закладу та його оснащення сучасним обладнанням та лабораторіями.

“Ми хочемо значно підвищити якість освіти у нашому місті, прагнемо зробити так, щоб наша молодь залишалася здобувати освіту вдома, і потім була конкурентоздатна на ринку праці за будь-яких обставин і умов. А економіка нашої області, країни також отримувала грамотних, мотивованих спеціалістів, – повідомив Василенко. – До речі, вже є попередня домовленість з керівниками провідних підприємств і фінансових установ міста про проходження практики студентами Кіровоградського інституту комерції, і що важливо – з подальшим працевлаштуванням. Планується співпраця, і вже є певні домовленості,
про співпрацю з найкращими бізнес-школами України”.

Також керівник додав, що великою проблемою для нашого міста сьогодні є те, що грамотні, успішні молоді люди, випускники шкіл, які стоять на порозі прийняття рішення, у більшості випадків виїжджають здобувати освіту у інші міста і навіть країни.

За словами І. Василенка, наразі розробляється система преференцій (спеціальних стипендій, знижок вартості навчання тощо) для студентів КІК за успішне навчання.