В обласному центрі підписали угоду про впровадження у виробництво інноваційної розробки (ФОТО)

Сьогодні, в обласному центрі відбулось підписання Тристоронньої угоди між обласною державною адміністрацією, ЦНТУ та ПП «Астарта Груп» про впровадження у серійне виробництво інноваційної розробки у сфері машинобудування, повідомляє кореспондент сайту «Весь Кіровоград».

Мова йде про вдосконалення причепного пристрою бункера-накопичувача перевантажувального БНП-30ПП. Раніше трактор та причіп з’єднували з допомогою нерухомого кільця, а під час роботи в полі вони роз’єднувалися. Вдосконалення причіпного пристрою показало високу надійність у процесі експлуатації техніки. Тепер ця деталь не виходить з ладу.

«Ми намагаємося поєднати освіту, бізнес і, відповідно, очікуємо від цього інноваційний продукт. Механізм, за яким працювала Кіровоградська ОДА прозорий: комісія на конкурсі відбирала заяви від підприємств щодо необхідності вдосконалення того чи іншого виробу, деталі. Першою заявкою в рамках пілотного проекту була відібрана пропозиція ПП «Астарта Груп» щодо вдосконалення причепного пристрою бункера-накопичувача перевантажувального БНП-30ПП. Потім на умовах конкурсу обиралося найкраще технічне рішення щодо виконання поставленого завдання. Найбільш раціональне рішення запропонував ЦНТУ, який отримав грошову винагороду в розмірі 50 тис грн на втілення розробки», – повідомив заступник голови ОДА Андрій Коломійцев.

«Найперше, ми маємо працювати для регіону в співпраці з обласними структурами. Дякуємо вам за підтримку, це дуже важливо. Щодо проекту – зроблено дослідний зразок, підготовлена документація і підприємство «Астарта Груп» з яким ми постійно співпрацюємо, запропонувало займатись реалізацією проекту. Бачимо ще й інші проекти, це перший крок, будемо працювати далі», – відзначив ректор ЦНТУ Михайло Черновол.

За словами керівника ПП «Астарта Груп» Сергія Будака, підприємство користується винаходом вже півтора місяці. Нарікань на розробку немає.

IMG_20171114_121039

IMG_20171114_121354

IMG_20171114_122543

IMG_20171114_122610