Міський голова Олександрії придбав люксовий позашляховик за 2,9 мільйона гривень

Завершуючи рік звинуваченнями блогера Руслана Гаврилова у поданні неправдивих відомостей про власні доходи, міський голова Олександрії Степан Цапюк вирішив на власному прикладі продемонструвати дисциплінованість у декларуванні.

У Єдиному державному реєстрі декларацій з’явилось повідомлення про суттєві зміни у майновому стані посадовця, інформує “Прозоро”. 

Відповідно до оприлюднених даних під Новий рік, а якщо бути точніше, то в той самий день, коли відбувся конфлікт із представником ЗМІ, очільник другого за величиною міста Кіровоградщини вирішив оновити власний автопарк та придбав позашляховик преміум-класу Range Rover Sport 2017 року випуску. Вартість кросовера виробництва компанії Land Rover склала 2 мільйони 925 тисяч гривень.

Зазначимо, що Степан Цапюк, судячи з цього, є шанувальником саме цієї марки автомобілів, адже згідно декларації за 2016 рік у власності посадовця вже є один Range Rover, однак 2010 року. Варто звернути увагу й на ціну покупки, враховуючи, що офіційний заробіток сім’ї міського голови за минулий рік, разом із заощадженнями, склав усього 306 тисяч 959 гривень, чого явно не достатньо для покупки настільки дороговартісного авто.

Частково допомогти у вирішенні даної фінансової дилеми мав подарунок у грошовій формі від рідного брата міського голови, депутата обласної ради, власника ТОВ «ТАУ» та керівника ПНВП «Уран» Олександра Цапюка. За даними повідомлення про суттєві зміни від 12 грудня цього року, саме брат подарував Степану Цапюку 810 тисяч гривень. Не виключено, що допомогти у придбанні автомобіля могла б і Наталія Лазаренко, донька посадовця, яка у 2016-му стала власницею вже згаданого нами ПНВП «Уран», перейнявши компанію у власної матері, дружини Степана Кириловича Любові Цапюк. Однак подібні подарунки чи позики посадовець не декларував.

Окрім тепер вже двох автомобілів, за даними декларації,очільника Олександрії, сім’я Цапюків володіє житловим будинком площею 373 квадратні метри та двома земельними ділянками по 980 та 302 «квадратів». Усе нерухоме майно знаходиться в Олександрії та записано на Любов Цапюк.