Голова ОДА звернувся до керівників територій, які ще не долучились до підтримки армії

Сьогодні, під час наради з питання «відбору громадян на військову службу за контрактом, організацію призову на строкову військову службу у 2017 році та визначення шляхів щодо поліпшення даної роботи у 2018 році» голова ОДА Сергій Кузьменко звернувся до керівників територій, які ще не долучились до підтримки ЗСУ.

Про це інформує кореспондент сайту «Весь Кіровоград».

«В 2017 році з обласного бюджету на підтримку військових частин, які базуються на території Кіровоградщини, було виділено більше 10 млн грн. Ще 2 млн грн було виділено трьома містами обласного значення, а також майже всіма РДА. Є міста обласного значення і є райони, які це завдання не виконали. Я сьогодні останній раз не називаю ці міста та райони. Але, якщо в 2018 році вони будуть ігнорувати виконання цього завдання, яке перед нами поставив Президент, я зроблю висновок, що ви не зовсім розумієте ті завдання, які перед вами ставить держава «, – сказав Сергій Кузьменко.

«Коли ми говоримо про підтримку ЗСУ, ми, безумовно, маємо на увазі і тих хлопців, які мобілізувались, повернулися на Кіровоградщину і потребують нашої підтримки, починаючи від медичної допомоги і закінчуючи реабілітацією та влаштуванням на робоче місце», – відзначив очільник області.