Корейські компанії хочуть реалізувати бізнес-проекти на Кіровоградщині (Фото)

У приміщенні ОДА відбулась зустріч голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка з представниками корейських компаній «SafeusDrone Co., Ink.» та «Software Factory».

Одна з компаній створює внутрішні комп’ютерні програми і адаптує їх до аграрної сфери, інша – займається виробництвом дронів, повідомляє кореспондент сайту «Весь Кіровоград».

Представники компаній повідомили, що хочуть розвивати свій бізнес в нашому регіоні.

В рамках заходу присутнім показали презентацію компанії «SafeusDrone Co., Inc.». Її генеральний директор Шин Мо Се поінформував, що їхні здобутки – виробництво чотирьох різновидів дронів. Серед них – пристрої, які можуть використовуватися в сільському господарстві для обприскування полів, а також дрони, що можуть застосовуватись для перевірки справності високовольтних ліній електропередач.

«Знаю, що вже є певні напрацювання з КЛА НАУ, коли ви від слів перейшли до справи. Хочу запевнити вас, що ОДА зробить все можливе, щоб ті інтереси, які ви маєте в нас в області, були прозоро забезпечені тими дозвільними документами, які є в полі ОДА. Готові співпрацювати і допомагати в тому, щоб ваші ідеї, ваші проекти реалізовувались на Кіровоградщині, щоб створювались робочі місця», – сказав Сергій Кузьменко.

«Чекаємо ваших практичних пропозицій. Готові до реалізації проектів і зробимо усе можливе, щоб вам було комфортно у нас працювати», – додав голова облдержадміністрації.

IMG_20180207_153331

IMG_20180207_153345

IMG_20180207_160117