Степуру зняли з керівництва обласної «Свободи»

З посади голови Кіровоградської обласної організації «Свободи» зняли Ігоря Степуру.

Про це повідомляє “Кіровоградська правда” з посиланням на Facebook лідера партії Олега Тягнибока.

Ігор Степура, фото - http://persha.kr.ua
Ігор Степура, фото – http://persha.kr.ua

Відповідно до змісту допису, на парткоференції 24 лютого Степурі подякували за кількарічне очолювання регіональної організації, і вирішили, що він натомість сконцентрує свої зусилля на роботі заступника голови Кіровоградської обласної ради.

“Обрали новий склад партійного комітету. Новим головою обласної свободівської організації обрано Андрія Міщенка”, – цитує Тягнибока “КП”.

Видання також нагадує, що саме Ігор Степура подав ідею військовим пенсіонерам і пенсіонерам військових структур вимагати невідкладного зюбору позачергової сесії облради з питання перерахунку їхніх виплат, яке регулюють виключно центральні органи влади  – Кабмін і Вреховна Рада. Втім, голова «Свободи» Олег Тягнибок в ефірі телеканалу ZIK зробив скандальну заяву про те, що військових пенсіонерів узагалі варто позбавити матеріальних дотацій і пільг.

В  травні минулого року депутати Кіровоградської облради голосували за звільнення Ігоря Степури з посади заступника голови облради у зв’язку із неналежним виконанням ним повноважень. Відповідний проект рішення набрав 32 голоси “за” при мінімально необхідних 33.