Заявником у справі Клюкіної може бути «підставний» СБУ

Заявником у справі про неправомірну вигоду, яку, за версією слідства, отримала колишній керівник одного з відділів прокуратури Кіровоградської області Світлана Клюкина, є людина, оголошена в розшук за умисне вбивство та обвинувачена також у тяжкому злочині, пов’язаному з наркотиками – стверджує сама екс-прокурор та її захисник у суді.

Світлана Клюкіна в момент затримання. Фото у вільному доступі.
Світлана Клюкіна в момент затримання. Фото у вільному доступі.

Заява про вимагання хабара, за їхніми даними, була подана до СБУ 11 грудня 2015 року.

Був такий заявник Каменчук. Я його не знаю взагалі, жодного разу не бачила, – стверджує обвинувачена.

Її адвокат Володимир Мусієнко конкретизує: згідно з матеріалами, які захист вже відкривала слідству, цей самий Каменчук, Олександр Олександрович, з січня 2016 року перебуває в розшуку за звинуваченням в умисному вбивстві. Відповідні дані можна знайти на офіційному сайті розшуку МВС. Також, за словами юриста, в Солом’янському районному суді міста Києва розглядається справа про контрабанду і збут наркотиків в особливо великих розмірах, обвинувачений – той же «заявник».

Особливо тяжкий злочин, – констатує Клюкина. – Справа розслідувалася, як ви думаєте, ким? СБУ міста Києва. І ось людину третій рік не можуть нібито знайти.

Цілком можливо, що саме розшукуваного третій рік підозрюваного у вбивстві прокурори Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП) називають сьогодні представником учасниці ДТП з «Кайеном», а місцеві ЗМІ вже охрестили її можливим співмешканцем.

Саме співробітники СБУ спільно з Генінспекцією ГПУ затримували її в рамках виробництва, ймовірно розпочатого за заявою Каменчука – менше ніж за місяць до скоєння вбивства, в якому його звинувачують.

Нагадаємо, Клюкіну затримали в грудні 2015-го. Висунуте обвинувачення – отримання хабара в 6500 доларів за те, щоб зняти арешт з позашляховика Porsche Cayenne і відкликати з суду апеляційну заяву прокуратури у справі про ДТП у Кіровограді, учасницею якого була мешканка Києва, яка на момент події чекала дитину. За місяць до затримання Клюкіної Ленінський райсуд призначив жінці покарання у вигляді 3 місяців позбавлення волі з позбавленням прав керувати автомобілем. Прокурор прокуратури області Гончаренко подав апеляційну скаргу про позбавлення її волі на 2 роки, але вона була відхилена.

Про те, якими були умови угоди, що її слідчі НАБУ пропонували укласти екс-прокурорці з її власних слів, які звинувачення проти неї додалися куди виїхав з України обвинувачений у посередництві при можливій передачі частин хабара – в ексклюзивному матеріалі на нашому сайті та у газеті «Україна-Центр» вже завтра, у вівторок 10 квітня.

Каменчук