Вибори у скандальній ОТГ втрачають кандидатів

З виборів до двох об’єднаних територіальних громад в Олександрійському районі добровільно вибувають кандидати. Зокрема, у Приютівській ОТГ свої кандидатури зняли одна претендентка на посаду голови і троє кандидатів в депутати.

Андрій Коломійцев (праворуч) - кандидат від БПП на посаду голови Приютівської ОТГ
Андрій Коломійцев (праворуч) – кандидат від БПП на посаду голови Приютівської ОТГ

Про це повідомляє CBN з посиланням на «Олександрійські новини», які отримали інформацію від представників виборчих комісій на місцях.

Зокрема, свої кандидатури зняли троє представників Аграрної партії, які балотувалися в депутати Приютівської селищної ради, та само висуванка Анна Павліщева, яка зареєструвалася раніше на виборах селищного голови. Також вибув один з кандидатів від БПП «Солідарність» на виборах депутатів у Новій Празі, тепер президентська політсила має у списку 17 кандидатів.

Створення Приютівської ОТГ відпочатку супроводжувалося гучними скандалами. На зборах громади, де обговорювали питання об’єднання, сталася сутичка, під час якої активіста, який підтримував об’єднання та мав альтернативну точку зору щодо представників міської влади Олександрії, невідомі побили, а депутат районної ради Андрій Турський, як це зафіксували відеокамери, штовхав чоловіка.

Порушено кримінальне провадження щодо нанесення легких тілесних ушкоджень. А вночі 22 липня невідомі спалили приміщення Войнівської сільської ради Олександрійського району. Вогонь повністю знищив кабінет сільського голови. Зловмисники намагались відкрити сейф, проте цього їм не вдалось зробити. Подію місцеві поліцейські кваліфікували за частиною другою статті 194 «Умисне знищення або пошкодження майна» Кримінального кодексу України.

Ці події пов’язували із зацікавленістю міської влади Олександрії на чолі з Степаном Цапюком в створенні ОТГ за участю дотаційного райцентру, проти чого виступили громади у сусідніх населених пунктах, що об’єднуються.

Нагадаємо, перші вибори у Новопразький та Приютівській ОТГ пройдуть через два тижні, 29 квітня. 5 квітня виборчі комісії завершили реєстрацію кандидатів. На партійній конференції делегати БПП «Солідарність» підтримали кандидатуру Богдана Курупа на голову Новопразької ОТГ та Андрія Коломійцева – на голову Приютівської. Останній, нагадаємо, є заступником очільника Кіровоградської обласної державної адміністрації, та є одним з найпомітніших представників опозиційного до Цапюка депутатського об’єднання у міськраді Олександрії.