Зібров та Чорноіваненко насмішили людей

Народний артист Павло Зібров агітуватиме за «Батьківщину» концертами у селах та селищах Кіровоградщини безкоштовно – стверджує голова обласної організації партії Олександр Чорноіваненко. Бо меценат, благодійник та член «Батьківщини».

коллаж
Олександр Чорноіваненко та Павло Зібров. Колаж – “Весь Кіровоград”

Про це він сказав у коментарі сайту «Без купюр», неабияк насмішивши як політичних експертів, так і людей, пов’язаних з шоу-бізнесом, організацією концертів та інших культурно-масових заходів.

Навіть якщо сам Зібров, який заробляє виступами на життя, і наразі є далеко не самою затребуваною українською зіркою, справді погодився дати три концерти без гонорару у 5 тисяч доларів за один, то балет, звукорежисери, світлотехніки та інші фахівці, «за спасибі» точно працювати не будуть. Чи вони всі теж партійці? До того ж, треба привезти та змонтувати сцену та обладнання, звук, світло, привезти, поселити, нагодувати та відвезти столичний колектив. Все це коштує грошей. На сьогодні менш ніж у сотню тисяч гривень організація такого виступу не обійдеться – якщо б навіть, знову ж таки, Зібров справді не брав грошей, хоча це більш схоже на фанатстику, – крізь сльози коментує один з місцевих фахівців продюсерської справи, до якого ми звернулися за коментарем на умовах анонімності.

За даними «Кіровоградської правди», Павло Зібров трьохгодинним концертом агітуватиме сьогодні, 12 квітня, за кандидата-самовисуванця на посаду Новопразьского селищного голови Віталія Решетняка, а завтра та післязавтра – за кандидата від «Батьківщини» на посаду Приютівського селищного голови і кандидата в депутати Дмитрівської селищної ради Михайла Капліна. Про те, що їх запрошують на концерти, повідомляли колегам місцеві жителі, також анонси викладалися у соцмережах.

Користувачі реагують насмішками та критикою з приводу того, що, по-перше, політики «економлять» на більш актуальних артистах, а по-друге, кошти замість запрошення прострочених зірок можна було б витратити на щось корисне.

пост

Колеги зазначають, що родина Віталія Решетняка, наприклад, задекларувала за весь минулий рік дохід трохи більше 47 тисяч гривень, тобто, оплатити агітаційний концерт з власних коштів кандидат не міг. Добитися від нього самого відповіді на будь-які запитання стосовно організаторів та фінансування виступу Зіброва телефоном журналістам не вдалося.

З іншого боку, на статутну діяльність парламентських партій, до яких відноситься і «Батьківщина», у січні було розподілено більше півмільярда гривень платників податків. За оцінкою Комітету виборців України від грудня минулого року, всі без виключення партії, які отримують фінансування з держбюджету, більшість витрачають саме на власний піар.

Політичні експерти, у свою чергу, оцінюють ефективність агітаційних гастролей співаків та музикантів як близьку до нульової – мовляв, це застарілий прийом, який давно не працює.

Нагадаємо, 29 квітня відбудуться перші вибори у трьох об’єднаних територіальних громадах Кіровоградської області – Новопразької та Приютівської в Олександрійському, і Дмитрівської у Знам’янському районі.