Маршруткам не вистачає лише чистих вікон та «нормальних чохлів»

Прибрати салони та вимити вікна у маршрутках Кропивницького у квітні закликав міський голова Андрій Райкович, який раніше обіцяв поставити до їхніх операторів підвищені вимоги вже з грудня-січня.

29790369_1647408815340509_7260226504544066061_n

– Те що по віку старе, те що зовнішнього вигляду нема – соромно дивитись. На акриловій рекламі тримаються і вікна, і двері. То хто за це відповідає? Де наша технічна інспекція, контролери? Наказую провести відповідну роботу, щоб не ганчірки були, а чохли нормальні, прибрати салони, вікна вимити, – зокрема сказав Райкович.

На апаратній нараді сьогодні, 16 квітня, він анонсував зустріч перевізників з представниками міського управління транспорту та відкриту нараду, на яких обговорять зокрема питання зовнішнього та внутрішнього стану транспортних засобів.

Навести лад у сфері пасажирських перевезень, які здійснюють приватні перевізники, мер обіцяв наприкінці минулого року зокрема в розлогому інтерв’ю тижневику “Україна-Центр” за підсумками другого року на посаді.

Вони блокують зупинки, не беруть пенсіонерів, вони незадоволені, – констатував тоді Райкович. – Але це закінчиться в грудні-січні, коли ми будемо з ними заключати договори на наступний рік. Виставимо підвищені вимоги. Раніше ми просили: тільки ж ви пускайте транспорт, обслуговуйте людей, не хаміть, бабцю не виганяйте. Зараз, зруйнувавши монополію, ми можемо будь-кого поставити на місце в питаннях якості надання послуг, співпраці з громадою та міською радою, якості транспортних засобів.

Проте відчутних змін у роботі та стані засобів громадського транспорту, що номінально працює у режимі маршрутного таксі, не відбулося. Зокрема, два тижні тому ЗМІ повідомляли про те, що в однієї з міських маршруток на ходу вилетіло вікно. Схожих повідомлень та фото дірок у іржавих днищах тощо у місцевому сегменті Facebook можна знайти безліч.

Крім того, на початку березня водій БАЗу, яким здійснюються перевезення на одному з міських маршрутів, скоїв ДТП на перехресті Соборної та Комарова, вдаривши ззаду позашляховик УАЗ, якій рухався попереду. В той же день 40% маршруток у Кропивницькому взагалі не виїхали, бо не заводилися через перемерзання газу в магістралях. У жовтні минулого року маршрутка №8 збила матір з немовлям у колясці на пішохідному переході посеред вулиці Попова.

Мешканці обласного центру скаржаться на якість перевезень у різні інстанції, зокрема на сайті Електронної книги скарг України можна знайти звернення від мешканки Кропивницького, яка стверджує, що кожного дня їй доводиться терпіти приниження, яке штучно створюють водії маршруток, користуючись своїм монопольним становищем

Я жителька м. Кропивницький (колись ще був Кіровоград), вкотре піднімаю тему, того, що ніхто не може вплинути на покращення перевезень в мікрорайоні ст. Балашівка, – пише жінка. – Три дні я з дитиною потрапляю на кінець першого уроку, бо маршрутки не зупиняються (реально немає місць) хоча ми виходимо на зупину о 7:10 ранку (іноді трохи пізніше), стоїмо до 7:50, 8:00, 8:10. Ціну на проїзд підняли, і якийсь час після підняття тарифу на перевезення ми насолоджувались чистим транспортом, без диму, і порівняно нормальним інтервалом руху маршруток (від 3-х до 5-ти хв.). Але, через 2 тижні, все те саме. Так, нам поставили 2 додаткові маршрутки, які вирушають з самих проблемних зупинок району (біля дач, та на зупинці Антонова), але вони не допомагають! Інтервал між маршрутками 10 і більше хвилин, при цьому водій часто телефонує колезі, щоб той не спішив бо на його думку маршрутка не досить забита. Перевізник на 111 маршруті – КТ «Автолегіон – Варванської Ю.В.».

Чимало дописів та скарг стосуються перевезення ветеранів АТО, які мають право на пільговий проїзд. Скандал з жінкою-капітаном батальйону «Святослав», яка у відповідь на пред’явлення посвідчення почула від водія нецензурну лайку та обвинувачення у підробці документа, висвітлював влітку минулого року центральний «5 канал».

Залишаються більш ніж незручні питання і до ведення обліку та фактичної тінізації роботи перевізників у Кропивницькому – за словами міського начальника управління розвитку транспорту та зв’язку Олександра Вергуна, автомобільні перевізники не отримують бюджетної компенсації «за пільговиків» саме з цих причин.

– Як вони обліковують цих пасажирів? Як вони ведуть фінансово-господарську діяльність? Належним чином подати підтверджуючі документи вони не могли, – зазначив посадовець, коментуючи ситуацію для місцевих ЗМІ.

Фото з соціальних мереж