Мельничук відповість по закону, заяву писати не буду - Лінько

Нардеп з Кропивницького, якому розбив носа колишній однопартієць, обіцяє, що той відповість по закону.

Мельничук

Позафракційний депутат Верховної Ради, колишній комбат «Айдару» Сергій Мельничук вдарив свого колегу Дмитра Лінька, колишнього бійця батальону патрульної служби міліції особливого призначення «Шахтарськ», розформованого у 2014 через виявлені факти мародерства.

Це сталося сьогодні вночі, після ефіру програми «Український формат» на каналі Newsone. Під час ефіру виключений з Радикальної партії Мельничук обвинуватив цю політсилу у тому, що вона «лягла» під президента, а Лінько заперечував це, заявивши, що Мельничук сам «пішов і продався».

Нєвмєняємиє люді, коториє продаються, тушкуются… просто больной на голову чєловєк… Просто нос разбіл, пройдьот. Он єщьо отвєтіт за своі слова, своі дєйствія, всьо будєт нормально… По закону, – сказав Лінько, коментуючи інцидент невдовзі.

Втім, нардеп зазначив, що заяву до поліції писати не буде.

Дмитро Лінько – уродженець Кіровограда, перейменованого в Кропивницький у 2016 році, відповідно до даних української «Вікіпедії», він закінчив місцеву школу №16 з золотою медаллю, у 2010 переховувався від українського правосуддя в Індії та приймав участь у єгипетський революції проти Хосні Мумбарака в 2011, і акціях протесту проти Реджепа Ердогана в Туреччині у 2013.

Сергія Мельничука виключили з фракції РПЛ у Верховній Раді у лютому 2015 року з формулюванням «за дії, які дискредитують депутата». Пізніше просто у парламенті з ним побився лідер партії Олег Ляшко.