Через Чудного в юстиції отримають менше премій та надбавок

Кіровоградський адмінсуд поновив колишнього голову обласної юстиції Олександра Чудного на посаді, яку він не займав. Про це у коментарі заявив теперішній начальник Вадим Гуцул, про посаду якого йдеться.

29387095_523074438086110_1472808972300845056_n
Вадим Гуцул, начальник Головного територіального управління юстиціїї в Кіровоградській області. фото – Facebook

Це рішення прийнято з перевищенням повноважень судді, вона на себе взяла повноваження суб’єкта призначення, а не відновлення, – вважає він. – Тому що на тій посаді, на якій відновили Чудного, він не знаходився. Він перебував на посаді начальника Головного управління юстиції, яке вже не існує. Є Головне територіальне управління. Така ж ситуація була і у Чумака, його заступника з питань виконавчої служби, і точно таке ж рішення виніс Кіровоградський окружний адміністративний суд, воно не була підтримане Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом і Верховним. Чумак був відновлений на посаді, але Головного управління, не нової структури. Звісно, це рішення не може бути виконано, тому що такої структури не існує.

Нагадаємо, минулого тижня закінчився розгляд позову Олександра Чудного до міністерства юстиції. Наказ про його звільнення був визнаний незаконним і скасований, а сам екс-керівник відновлений на посаді з наступного дня після видання скасованого документа. Головне теруправління також зобов’язали виплатити Чудному трохи більше 157 тисяч гривень – середній заробіток за час «вимушеного прогулу».

157 тисяч гривень – не до негайного виконання, до негайного тільки місячна оплата, – уточнює Гуцул. – І та, і інша суми мають бути виплачені з фонду заробітної плати Головного територіального управління. Менше отримають наші працівники – менше премій і менше надбавок.

За словами керівника, управління буде подавати до Вищої ради правосуддя скаргу на прийняте окружним адмінсудом рішення. У тій частині, яка стосується грошової компенсації Чудному, воно також може бути оскаржене – зазначив діючий керівник.