«Батьківщина» та інші в земельній комісії мають приховані інтереси

Чотири з семи членів земельної комісії міськради Кропивницького мають приховані інтереси, вважають представники ГО «Антикорупційний штаб». Про це йдеться у розповсюджених сьогодні матеріалах.

30952637_1886213711389729_1873476440_o

Варто зазначити, що серед депутатів земельної комісії 60% мають прихований інтерес у будівельному та орендному бізнесі, – йдеться у прес-релізі ГО до презентації онлайн-платформи «Приховані інтереси». 

З доданої інфографіки вбачається, що згідно даним громадської організації, заснованим на аналізі відкритої інформації про фірми, пов’язані з місцевими депутатами, приховані інтереси мають зокрема Вадим Дрига (партія «Наш край»), Олександр Шамардін («Рідне місто»), Віталій Бєлов (УКРОП) та Олександр Гребенчук («Батьківщина»).

Нагадаємо, у 2016 році міський голова ветував два вже проголосованих депутатами земельних рішення, якими розпочинався процес виділення 3,5 гектарів міської землі в інтересах підприємств ПП «Технокомплектсервіс» та ТОВ «Укр Апекс Груп», які вважають пов’язаними з депутатами фракції «Батьківщина» у міськраді Олександром Цертієм та Юрієм Гребенчуком.