Міськрада Кропивницького проголосувала за популістську «пустушку»

Депутати міської ради обласного центру на сьогоднішній сесії підтримали звернення до українського парламенту з проханням підтримати так званий «Антиолігархічний пакет змін».

03_211

Документ, який міські обранці запропонували прийняти Верховній Раді, стосується змін до низки законопроектів, зокрема щодо мораторію на приватизацію державного майна, заборони продажу сільськогосподарської землі, денонсації окремих міждержавних Конвенцій, ратифікованих Україною тощо.

Олігархія є причиною зубожіння українців. Це не популізм, а доконаний математичний факт, – заявив депутат міськради Сергій Капітонов від «Свободи», виступаючи з трибуни сесійної зали.

Згідно тексту прийнятого документу, місцеві депутати вважають, що з прийняттям «пакету» необхідно одночасно впровадити імпічмент президента, скасування депутатської недоторканості та грошових застав для корупціонерів, а також новий виборчий кодекс.

Нагадаємо, за результатами нещодавнього соціологічного опитування, рейтинг «Свободи» у Кропивницькому сягає 3,2%.

Також нагадаємо, у минулі роки через інструмент електронних петицій до президента України зверталися зокрема з проханнями дозволити знімати порно в Україні, відмінити податковий кодекс, скасувати заробітну плату нардепам, а також додати на блакитно-жовтий державний прапор червоний та чорний кольори.

Ще раз нагадаємо, «заводи – рабочім» і «зємлю – крєстьянам» були одними з базових гасел більшовицького жовтневого перевороту 1917 року в Росії, які не були втілені в життя після його перемоги. Натомість власність на засоби сільськогосподарського та промислового виробництва у створеному згодом в результаті перевороту Радянському союзі була узурпована державою.