Спалений біля Дендропарку позашляховик належить голові «Аграрної самооборони»

Цю інформацію сам Віталій Береговий підтвердив телефоном. Підпал чи підрив власного авта він пов’язує виключно зі своєю громадською діяльністю.

02894-768x432

Я бізнесмен, плюc керую «Аграрною самообороною» Кіровоградського району. Наша організація створена для того, щоб захищати інтереси членів нашої спілки, фермерів. Ми приймали участь у різних конфліктах – Бережинка, Добре, Запоріжжя, Знам’янка, «Імперія-Агро». Звідки прилетіла подача – сказати складно, – каже Береговий.

Він також зазначив, що не має жодного стосунку до бізнес-структур, пов’язаних з Миколою Онулом, але територія його сільгосппідприємства ТОВ АПК «Моя родина» граничить з одним з сільгосппідприємств, яке має до нього відношення.

І, до речі, у парку я був не у нього в гостях, зустрічався зі своїм товаришем, – наголошує аграрій.

Позашляховик Volkswagen Tiguan, що належить Береговому, горів на парковці біля входу до Дендропарку з боку вулиці Академіка Тама у Кропивницькому вчора серед білого дня. За словами свідків, підпал чи закладення вибухового пристрою здійснили двоє невідомих у масках, які приїхали на автівці без номерних знаків, потім двічі пролунав вибух.

Ми нікого не затримали. Поліцію викликали лише через 30 хвилин після того, як все сталося. Коли приїхала патрульна поліція, автомобіль вже потушили співробітники ДСНС. Приблизно біля 15:40 загорілося авто. Зі слів свідків, вони бачили двох невідомих, які підходили до машини, у спортивних куртках з капюшонами та у медицинських масках. Потім вони тікали в бік Європейського ринку, а саме у двори за ним, – повідомила речниця патрульної поліції Кіровоградської області Наталія Трішина.

Нагадаємо, нещодавно активісти «Аграрної самооборони» приймали активну участь у блокуванні складу компанії «Імперія-Агро» у Кропивницькому в інтересах фермерів, які зробили фірмі передплату за посівний матеріал, засоби захисту рослин тощо, та ризикували не отримати нічого через дії представників «ТАСкомбанку», який має боргові претензії до «Імперії-Агро».

фото – CBN