"Кіровоградтепло" хоче виставляти борги за "відрізане" опалення

Майно, які орендує у міста Кропивницький приватне «Кіровоградтепло», частково перетворене на притони – заявляють місцеві журналісти. Водночас підприємство-орендар заявляє про намір за допомогою судових рішень добитися нарахувань боргів за послуги центрального опалення, які не надавалися.

31230636_1770964849663277_2315740971800723456_n

 

Серію фото котельні на Полтавській, 22а в обласному центрі оприлюднила у мережі Facebook тележурналіст Антоніна Крейтор з коментарем: «Якщо не помиляюсь, то ця котельня – комунальне майно, частина майнового комплексу, який орендує у міста ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА». Запитання: хто винен і що робити?»

Кировоградтепло

 

Тепер це не котельна – притон… Там навіть патрульна машина пару років робить спецогляд. Зустріч з пивом на «помадках», так називають це місце, вже традиція. А поруч, на хвилиночку, дитячі майданчики і поле для футболу. Там грають сотні діток різного віку з усього району. І зробити щось з цим «пам’ятником» мешканці мікрорайону не в силах, – написала у коментарях її колега Валентина Остапчук.

В обговоренні згадувалась також зупинена та полишена котельня біля відомчої поліклініки МВС на вулиці Волкова. Питання про стан переданого в оренду майна на початку квітня піднімалося на одній з сесій міськради під час звіту підприємства.

На сьогодні ваш (ДП «Кіровоградтепло») борг, який судом розстрочено, – це 26,8 мільйона гривень, – зокрема зазначив заступник міського голови Олександр Мосін. – Ми провели перевірку майна, яке перебуває у вас у користуванні. Утримання цих котелень і обладнання повинно виглядати зовсім по-іншому. Будівельні конструкції – штукатурка обсипалася, дах тече, вікон немає. Комісія встановила, що ті котельні, які виведені сьогодні з роботи, 9 котелень, також знаходяться в поганому технічному стані. На це ви теж повинні звернути увагу, вони знаходяться в цілісному майновому комплексі. У 2016 році, коли проводилася перевірка депутатською комісією, вони були в кращому стані.

Вчора увечері інформагентство CBN повідомило, що ДП «Кіровоградтепло» у Дніпропетровському апеляційному адмінсуді скасувало одне з рішень міжвідомчої комісії щодо надання міськрадою кропивничанам дозволів на встановлення автономного опалення, яке визнано не чинним з моменту його прийняття 15 липня 2016 року.

Згідно цитованому тексту повідомлення прес-служби підприємства, воно вже підготувало аналогічні позови щодо інших таких рішень, і «має законні підстави проведення нарахувань за надані послуги теплопостачання та зобов’язати власника відновити систему централізованого теплопостачання приміщення, яка діяла до прийняття міжвідомчою комісією по влаштуванню індивідуального опалення виконкому Кіровоградської міської ради скасованого рішення від 15.07.2016 року шляхом приєднання опалювальних приладів квартири до централізованої системи теплопостачання».