ОНОВЛЕНО: Заступник мера Кропивницького пояснить ситуацію з боргами за ненадане тепло

Міська влада обласного центру «відхрестилася» від власних документів, через які кропивничанам можуть нарахувати борги за тепло, яке вони не отримували.

Один з пунктів рішення міжвідомчої комісії від позаминулого року про надання міськрадою дозволів на встановлення автономного опалення мешканцями міста було днями визнано судом не чинним з моменту його прийняття за позовом ДП «Кіровоградтепло», яке орендує у міста частину теплогненеруючих потужностей. Сьогодні це прокоментував заступник міського голови Олександр Мосін, який наразі очолює згадану міжвідомчу комісію.

11700-368x264-2
Олександр Мосін, фото – сайт міськради Кропивницького

Правова позиція міської влади була давно врегульована відповідними законодавчими актами, відповідно до яких не можна роздавати дозволи на окремі приміщення в житлових будинках і встановлювати автономне опалення. Якщо є бажання від’єднатись від централізованого теплопостачання, то відповідне рішення повинно прийматись мешканцями всього будинку, – зокрема зазначив він.

Нагадаємо, «Кіровоградтепло» через прес-службу заявило, що відтепер «має законні підстави проведення нарахувань за надані послуги теплопостачання та зобов’язати власника відновити систему централізованого теплопостачання приміщення, яка діяла до прийняття міжвідомчою комісією по влаштуванню індивідуального опалення виконкому Кіровоградської міської ради скасованого рішення від 15.07.2016 року шляхом приєднання опалювальних приладів квартири до централізованої системи теплопостачання».

Також повідомлялося, що стан частини майна, яке підприємство орендує у міста на пільгових умовах, є незадовільним, а приміщення окремих котелень, які виведені з роботи але залишаються в оренді, перетворилися на «притони».

Після публікації цього матеріалу стало відомо, що у четвер, 4 травня, Олександр Мосін має намір дати детальні пояснення під час прес-конференції, а у міськраді поки фізично не бачили судового рішення, на яке посилається “Кіровоградтепло”. За попередньою інформацією, мова нібито йде лише про один конкретний будинок.