Контрольний у потилицю: проїзд по п’ять до свят

Вартість проїзду у маршрутках Кропивницького може незабаром стати вищою, хоча ще півроку тому в міськраді не знали, як ведуть фінансово-господарську діяльність перевізники.

1302201712
ДТП за участі двох маршруток у Кропивницькому, фото – “Україна-Центр”

Відповідний проект рішення виконкому доступний на сайті міськради.

В документі зазначається, що встановлюючи нову граничну вартість разового проїзду, виконавчий комітет міської ради керується низкою норм Конституції, законів та наказом міністерства транспорту від 2009 року, а також враховує листи перевізників і підвищення нормативів оплати праці і цін на нафтопродукти.

У разі прийняття вартість разового проїзду у маршрутках «Автобаз – Кіровоград», «Автолегіон – Варванської Ю.В.», «ФОП Баркар С.М.», «ФОП Кобченко В.В.», «ОЛІКС», «Паритет Сервіс» та «УкрАвтоІнвест», складатиме 5 гривень, для працюючого у загальному режимі «Кіровоград – Євро – Транс» – 4,50 гривень.

Розрахунків щодо економічного обґрунтування нових тарифів проект рішення не містить.

Восени минулого року, коментуючи для ЗМІ відмови водіїв перевозити пасажирів пільгових категорій безкоштовно або навіть за півціни, начальник міського управління розвитку транспорту та зв’язку Олександр Вергун пояснив, чому автомобільні перевізники не отримують бюджетної компенсації «за пільговиків».

Як вони обліковують цих пасажирів? Як вони ведуть фінансово-господарську діяльність? Належним чином подати підтверджуючі документи вони не могли, – зокрема зазначив посадовець.

Нагадаємо, підприємство «Кіровоградтепло», яке орендує у міста більшу частину теплогенеруючих потужностей, днями з посиланням на судове рішення заявило через свою прес-службу, що має законні підстави нарахувати борги за “надані послуги теплопостачання” людям, які встановили автономки, та зобов’язати їх відновити систему централізованого теплопостачання.