Поліцію змусять розслідувати зловживання в Олександрії через суд

Олександрійський міськрайонний суд своїм рішенням зобов’язав поліцію розпочати розслідування стосовно ремонту в місцевому  музеї. Раніше будівельна експертиза вже виявила там завищення суми будівельних робіт майже на 100 тисяч гривень, – повідомляє “Моя Олександрія”.

Судове рішення прийняте за скаргою голови громадської організації “Союз шахтарів-інвалідів” Сергія Горбачова на бездіяьність поліції.

Як було озвучено в засіданні, 16 січня цього року він подав до поліції заяву, в якій висловив стурбованість з приводу нераціонального, на його думку, використання бюджетних коштів при ремонті в Олександрійському музейному центрі імені Антоніни Худякової. Суд розглянув скаргу і зобов’язав внести викладені дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР).

У заяві зокрема вказано, що період з 2016-го по 2018 роки управління культури і туризму Олександрійської міськради уклало договори з ПП “Грант-буд” і ФОП Плотніковим на проведення ремонту в музеї на загальну суму 920 тис. грн, однак “на сьогоднішній день роботи виконані частково, а частина їх не виконана зовсім “. У поліції відомості про кримінальне правопорушення до ЄРДР не внесли.

Раніше обласне управління по боротьбі з економічною злочинністю провело будівельну експертизу і виявило завищення фактично виконаних робіт на 94, 99 грн, а саме ФОП Плотніков з капітального ремонту музею на суму 28 051 грн та з поточного ремонту на 34 945 грн, ПП “Грант-буд” з капітального ремонту музею на суму 31 994 грн.

unnamed