Знову про СБУ, "Батьквщину" та 200 грн за голос

Представник БПП сказав, що СБУ зафіксувала випадки, коли довірені особи двох кандидатів від «Батьківщини» пропонували виборцям гроші за голос на завтрашніх виборах у Дмитрівський громаді Кіровоградщини.

Про це повідомляє «Кіровоградська правда», посилаючись також на власні джерела у правоохоронних органах. За версією видання, за один голос пропонували 200 гривень, а за отримані кошти люди розписувалися у відомості.

Власне партія або її обласна організація поки ніяк не відреагували ані на вчорашнє потрапляння разом з «Нашим Краєм» та «Аграрною партією» у трійку лідерів підкупу виборців за версією Комітету виборців України (КВУ), ані на повідомлення про документування злочинної діяльності її представників на виборах у Дмитрівській ОТГ.

Служба безпеки України зафіксувала два такі випадки. Один 20 числа, інший – 25. Вони оперативно спрацювали, – цитує «КП» голову Знам’янської районної організації партії БПП «Солідарність» Олександра Лукашова.

Вчора “Українська правда” повідомляла з посиланням на КВУ, що у Кіровоградській області на території Дмитрівської ОТГ працівники СБУ затримали автомобіль, на якому, ймовірно, розвозилися кошти для підкупу виборців (по 100-200 грн. в розрахунку на одного виборця за голосування за кандидата на голову громади від ВО «Батьківщина»).

Станом на час публікації цього матеріалу остання новина на сайті Кіровоградської обласної організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» датувалася 30 березня.

Нагадаємо, в неділю 29 квітня 2018 року пройдуть перші вибори у Дмитрівській об’єднаній територіальній громаді в Знам’янському районі Кіровоградщини, а також у Приютівській та Новопразькій громадах в Олександрійському.

Раніше повідомлялося, що на них зареєстровано кілька «перебіжчиків», зокрема колишні представники Партії регіонів, за висуванців «Батьківщини» нібито бесплатно агітував концертами народний артист України Павло Зібров, а двоє з них зареєстрували спостерігачами 45 людей з Львівської області, безробітних з Харківської, Черкаської областей та міста Кропивницький, і колишнього начальника штабу добровольчого батальйону «Айдар» Валентина Ліхоліта, якого підозрювали в організації банди та розбійних нападах.

Зібров співал за "Батьківщину" і на Полтавщині, фото - poltava365.com
Зібров співал за “Батьківщину” і на Полтавщині, фото – poltava365.com