Для мера Світловодська пролунав третій "дзвінок"

Понад шість сотень мешканців Світловодська підписали ультиматум міському голові Валентину Козярчуку – скаржаться на бездіяльність міської влади у транспортних питаннях, вимагають відповідальності посадовців та погрожують відставкою.

Це більше 1,3% містян. Згідно даним Державної статистики України на 1 січня 2018 року, населення Світловодська складає 45,076 тисяч. 

Валентин Козярчук (праворуч) та секретар міськради Юрій Сап'янов
Валентин Козярчук (праворуч) та секретар міськради Юрій Сап’янов. Фото –  svetlovodsk.com.ua

Утретє звертаємося до вас із приводу систематичних порушень перевізниками умов укладених договорів про пасажирські перевезення на міському автобусному маршруті в режимі маршрутного таксі №24 та невжиття заходів відповідного реагування з боку посадових осіб… Системні порушення перевізниками графіків руху та відсутність реакції з боку замовника перевезень виконавчого органу влади – виконкому на ці порушення призвели до фактичного закриття маршруту… Таку імітацію діяльності виконавчого органу влади і нехтування правами споживачів цієї послуги вважаємо злочином, вчиненим відносно великої кількості членів територіальної громади, – ідеться у скарзі на ім’я міського голови, текст якої оприлюднений на сайті інтернет-видання «Світловодськ».

Містяни, які підписали документ, вимагають відновити рух пасажирського транспорту на маршруті №24, забезпечити контроль за якістю перевезень, а також провести громадські слухання з приводу їхнього стану та притягнути до відповідальності посадовців, які допустили, на їхню думку, злочинну бездіяльність.

У разі ігнорування наших вимог будемо змушені ініціювати вашу відставку, – попереджають підписанти.

Наприкінці квітня більшість – 19 з 34-х депутатів Світловодської міської ради та 7 членів виконкому з 14 – відмовились брати участь у сесіях через тиск та залякування, а копії відповідної заяви окрім міського голови, направили до обласної державної адміністрації, Кабміну, Верховної Ради та Адміністрації Президента. Депутати звинувачували зокрема й мера Валентина Козярчука.

Крім того, через протистояння у міській раді районний центр став єдиним населеним пунктом Кіровоградщини, який увійшов до 2018-го без прийнятого бюджету.