ОНОВЛЕНО: Фірма депутата з "Батьківщини" фігурує у 13 кримінальних справах

Поліція розслідує 13 кримінальних справ за фактами підробки підписів у земельних документах працівниками агрофірми депутата Кіровоградської обласної ради.

Про 10 кримінальних проваджень йдеться у відповіді прокуратури на запит народного депутата Дмитра Лінька в інтересах жителів села Маркове, скан-копія якої яка потрапила у мережу. 

Зокрема в документі за підписом виконуючого обов’язки прокурора області Анатолія Гоя повідомляється, що провадження розпочаті за фактами підроблення працівниками ТОВ «Згода» підписів у додаткових угодах про оренду земельних ділянок. Інформацію про те, що наразі проваджень вже 13, озвучили в секторі комунікації ГУ НПУ області, а також зауважили, що заяви продовжують надходити.

Директором ТОВ «Згода» є депутат Кіровоградської обласної ради від «Батьківщини» Іван Соловчук. За даними відкритої бази даних Youcontrol, він також є одним з п’яти засновників та кінцевих бенефіціарних власників підприємства, які всі мають однакове прізвище.

У згаданому листі зазначається також, що у зв’язку з неналежним станом досудового розслідування у кримінальних провадженнях, Новоукраїнською місцевою прокуратурою на адресу керівництва Головного управління національної поліції в області направлено лист про проведення службового розслідування та вирішення питання щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

Нагадаємо, наприкінці квітня місцеві ЗМІ писали про історію матері та сина з села Новолутківка, які в 2006-му уклали з ТОВ «Згода» угоду на оренду їхніх паїв площею понад 12 гектарів строком на 10 років. Господарі паїв не мали наміру продовжувати договір, та стверджують, що заздалегідь письмово повідомили про це орендаря. А потім дізналися, що підприємство ще 10 років оброблятиме їхні паї на підставі додаткової угоди, якої, як стверджують самі селяни, вони не підписували.

3(5)