Свято комунальних водопровідників може обійтися у 30-50 тисяч

Комунальне підприємство «Дніпро-Кіровоград» відзначатиме 125-річчя водопостачання міста Кропивницький в обласному музично-драматичному театрі. За приблизними розрахунками, урочистий захід може обійтися у кількадесят тисяч гривень.

photo_2018-05-15_13-23-19

Як нашому сайту стало відомо з власних джерел, запрошення на святкування, яке має розпочатися 24 травня о 14:00, вже розносять по приймальнях місцевої еліти.

Згідно інсайдерській інформації з театру, яку вдалося отримати, подібні відомчі заходи проводяться на його базі регулярно на платній основі.

Як правило, це якісь промови, нагородження грамотами, а потім – виступ трупи театру, – зокрема уточнює джерело.

За словами людей, які мали стосунок до організації подібних заходів, та погодилися коментувати на умовах анонімності, власне плата за оренду не встановлюється, це називається «скасування спектаклю» та може коштувати від 10 тисяч гривень, у випадку з виступом артистів також сплачується гонорар трупі.

Ще одна стаття розходів організаторів відомчих святкувань – фуршет. З розрахунку на 400 запрошених найпростіші цукерки та найдешевше шампанське може обійтися ще у 10-20 тисяч гривень, плюс «ВІП-фуршет» для найбільш впливових гостей в окремому приміщенні, щодо якого мова йде вже про зовсім інший порядок цін.

Комунальне підприємство «Дніпро-Кіровоград», яке очолює Роман Ілик, знаходиться у підпорядкуванні обласної ради, та отримує субвенції з обласного бюджету.

У травні 2017 року фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили економічні порушення в діяльності ОКВП “Дніпро-Кіровоград” на загальну суму понад 2,4 мільйони гривень, зокрема через завищення вартості капітального ремонту водопроводу та безпідставне списання дебіторської заборгованості. Раніше у місцевих ЗМІ з’явилися публікації про намір підприємства вчергове добиватися підвищення тарифу на водопостачання та водовідведення для мешканців регіону, відсутність публічного обговорення такого рішення та інші сумнівні деталі.