Миколаївську трасу вкладуть у три шари від Кропивницького до Полтавки

Відрізок сумнозвісного автошляху Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв на території Кіровоградщини за 371 мільйонів державних гривень ремонтуватимуть фірми з Одеси та Броварів.

Дані про результати відкритих торгів на проведення робіт з поточного середнього ремонту двох ділянок загальною протяжністю 33 кілометри доступні на сайті публічних закупівель prozorro.gov.ua.

Аукціон щодо відрізку з 84 по 103 км з найнижчою пропозицією у 199,108 млн. зареєстроване в Одесі ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ» виграло у іншого одеського підприємства – ТОВ «Автомагістраль-Південь». У торгах за право на проведення ремонту на 70-84 км автодороги найнижчою була пропозиція броварського ТОВ “ДС ПРОМ ГРУП” – 141,1 млн., з яким змагалися ті ж «РОСТДОРСТРОЙ» та «Автомагістраль-Південь», а також  ТОВ “БК ЄВРОДОР”, зареєстроване у смт. Слобожанському Дніпропетровської області. 

Як повідомили в Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області, географічно ділянки складають один відрізок від виїзду з Кропивницького в напрямку Бобринця до села Полтавка Компаніївського району.

Вони і проблемні, і ми зараз проводимо ремонти за маршрутним принципом. Починаємо дорогу, і продовжуємо наскільки дається фінансування. Якщо нам дадуть додатково кошти, ми будемо робити цю дорогу до кінця. В рамках проекту закладено всю дорогу (в межах Кіровоградщини, – Весь Кіровоград). На початку року нам затвердили ці 33 кілометри, що під них буде фінансування. Так ми працювали по МР-4, почали від шостого кілометра і зараз дійшли до 71-го, – зазначила прес-секретар служби Жанна Петрович.

Проектна вартість робіт складає 731 мільйон гривень. Як пояснює Петрович, фінансування відбувається за формою після виконання ремонту, а «зайві» 30 мільйонів можуть піти на можливе здорожчення проекту, як то облаштування дорожнього освітлення, впорядкування узбіч тощо. За її словами, технологія, використання якої передбачає середній поточний ремонт, передбачає вкладення трьох шарів покриття:

Регенерація конструктивних шарів – це коли знімається старий шар асфальтобетону спеціальною машиною, додається туди бітум, цемент, інші добавки, товщиною 18-20 сантиметрів, все це укатується. Відстоюється скільки треба, далі вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону, в середньому це 10 сантиметрів, третій шар – щебнево-мастичний асфальтобетон.

Нагадаємо, Службою автомобільних доріг у Миколаївській області на ремонт 7 кілометрів траси на їхній території закладено 138 мільйонів. Стан автодороги державного значення Н-14 багато років є приводом для претензій до влади, та став одним з мемів українського сегменту соціальних мереж. На відеохостингу YouTube можна знайти велику кількість записів, присвячених сумнозвісній «Миколаївській трасі».