«Олександрійці року» - невістка мера та секретар міськради

У двох номінаціях цьогорічного конкурсу «Олександрієць року» перемогли танцювальний колектив, яким керує невістка міського голови Степана Цапюка, та секретар міської ради Олена Богоявленська, яка очолювала журі конкурсу.

Результати оголосили до дня міста, який у районному центрі відзначали минулої неділі.

Богоявленська була єдиним претендентом у номінації «Громадський лідер року» та отримала перемогу з власних рук з формулюванням «за вагомий особистий внесок у життя громадського суспільства в місті». Секретар міської ради представляє партію «Батьківщина». В Олександрії вона активно співпрацює з «Опозиційним блоком» – політичною силою, яка підтримує формально безпартійного міського голову Степана Цапюка, колишнього керманича Кіровоградської обласної організації «Партії регіонів».

У номінації «Талант року» нагороду отримав танцювальний колектив Alex modern, керівником якого є Ольга Цапюк – дружина Максима Цапюка, молодшого сина міського голови.

«Олександрієць року» – чудова премія, але занадто передбачувана, – зазначив з цього приводу володар цьогорічної національної премії «Телетриумф» Андрій Богданович в авторському відеоблозі «Погляд».

Повністю свіжий випуск «Погляду» можна подивитись на нашому сайті за посиланням.