Активіст дав фальстарт Майдану через «вбивство» Бабченка

Як повідомили сьогодні увечері в СБУ, вбивство опозиційного російського журналіста Аркадія Бабченка було інсценовано в рамках спецоперації з затримання замовників справжнього замаху, який було попереджено. Скандально відомий активіст з Кропивницького, тим часом, з нецензурною лайкою написав у соцмережі про «новий Майдан».

Питаня до президента, до СБУ і до генералів: як можна перемогти Росію коли у нашому глибокому тилу кацапи тупо застрелили БАБЧЕНКА!!! Курва, БАБЧЕНКА!!! Та ви всі разом взяті не варті БАБЧЕНКА!!! Народ, що з цими бездарними і продажними … робити? Знову їхати на Майдан?, – зокрема написав Ігор Козуб у Facebook (орфографія оригіналу збережена, – Весь Кіровоград).

Не вірив я що без СБУ не обійшлося і вірно робив, – прокоментував він, коли інформація про інсценування була оприлюднена.

козуб_бабченко_1козуб_бабченко_2

Корисно було б для перемоги над окупантами, щоб патріотично налаштовані чоловіки не вели себе як істерично налаштовані жінки, – зокрема зазначив один з користувачів у обговоренні.

Вихідний пост видалений не був.

Згідно інформації ЗМІ, яка жодного разу не була спростована Козубом, у радянські часи він працював інструктором відділу пропаганди Ленінського райкому компартії. Скандальної відомості в обласному центрі Кіровоградщини надбав під час кампанії з перейменування міста через участь у силових та провокаційних діях, штурму будівлі обласної прокуратури та блокування обласної ради, також його пов’язували з організацією нападу на депутата міськради Кропивницького Олександра Артюха. Брав участь у місцевих виборах 2015 року в якості висуванця від «Батьківщини».