Москва, «ЛНР» та окупований Крим – за Чорноіваненка

Користувачі соцмереж з ряду міст Російської Федерації, окупованих територій на сході України та в Криму, голосували за голову Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка в опитуванні громадської організації «Славетна Україна».

Вчора на сторінці проекту в Facebook розпочалося фінальне голосування по місту Кропивницький. За задумом організаторів, його результати мали визначити лідерів громадської думки обласного центру в соціальних мережах. У коментарях можна було віддати свій голос за одного з чотирьох переможців першого туру або за діючого міського голову Андрія Райковича.

У першому турі за версією ГО перемогли промисловець Павло Штутман, колишній мер-комуніст Володимир Пузаков, а також колишній керівник обласної організації партії «Батьківщина» Валерій Кальченко та її теперішній очільник Олександр Чорноіваненко, прізвище якого вказано з помилкою.

У підсумку голова облради та партійний керівник показав другий результат. Голоси за нього віддали зокрема користувачі з Москви, Новокузнецька що у Кемеровській та Старого Осколу в Бєлгородській області РФ, Пермі, П’ятигорська, Казані в Татарстані, Іжевська в Удмуртії, а також з Антрациту на окупованій частині Луганщини та Сак у Криму.

Чорноіваненко_славетна_Кіровоградщина_ГунченкоЧорноіваненко_славетна_Кіровоградщина_Гунченко_Москва

Чорноіваненко_славетна_Кіровоградщина_Иванчук_Алфімова_СкорняковЧорноіваненко_славетна_Кіровоградщина_ПятигорскЧорноіваненко_славетна_Кіровоградщина_Алфимова_ПермьЧорноіваненко_славетна_Кіровоградщина_Иванчук_Оскол

Чорноіваненко_славетна_Кіровоградщина_Брилев_НовокузнецкЧорноіваненко_славетна_Кіровоградщина_Кудряцева_КазаньЧорноіваненко_славетна_Кіровоградщина_Іжевськ

Чорноіваненко_славетна_Кіровоградщина_Дрекс_АнтрацитЧорноіваненко_славетна_Кіровоградщина_Дубовицкая_Саки

За твердженнями фахівців з інтернет-маркетингу, на сьогодні у російськомовному сегменті мережі існує маса так званих «автоматичних сервісів по просуванню у соціальних мережах» або бірж ботів, які у тому числі продають коментарі, «лайки» та інші дії, які впливають на ранжування сторінок та постів алгоритмами соцмереж та пошукових систем.

 

Перша сторінка видачі Google за пошуком "купить комментарии фейсбук"
Перша сторінка видачі Google за пошуком “купить комментарии фейсбук”