Посадовець: «В який спосіб у лезбійок може відбутися запліднення?»

Заступник голови Кіровоградської облради Ігор Степура виказав неабияку зацікавленість темою абортів серед представників ірландської ЛГБТ-спільноти у популярній місцевій спільноті Facebook, та припустився ряду висловлювань, які можуть бути розцінені як сексистські та гомофобські.

У групі Кіровоград UA, яку пов’язують з екс-кандидатом на посаду міського голови Кропивницького, підприємцем Артемом Стрижаковим, держслужбовець розмістив відео громадської акції під час оголошення результатів референдуму щодо заборони абортів в Ірландії у травні цього року. Ролик супроводжувався наступним описом (орфографію збережено, – Весь Кіровоград):

Ірландські лесбійки радіють зі сльозами на очах. Ще б пак. Тепер їм дозволено зробити аборт, у разі небажаного запліднення. Аборт? Запліднення? Від кого і в який спосіб у лезбійок може відбутися запліднення? Незрозуміло, що раніше їх гнітило, аж так, що вони так розчулилися? У них звідкілясь виникала вагітність? Звідки? Їх вагітність і перспектива мати дитину заважала лесбійкам у стосунках з коханками? … Дивна річ. А ви як вважаєте?

Степура_аборт

Також приводимо скріншоти частини інших публічних висловлювань обласного посадовця в обговоренні.

Степура_аборт_комм2

Степура_аборт_комм1

Нагадаємо, у лютому Ігоря Степуру зняли с посади керівника регіонального осередку «Свободи» на партійному з’їзді. У травні минулого року сесія Кіровоградської обласної ради розглядала питання про його звільнення з посади заступника голови органу, пізніше депутати не підтримали призначення Степурі чергового рангу держслужби.