«Економічна правда» знайшла зв’язок між Бережинкою та Давидовим

Власник компанії Apollo Group Юрій Давидов «опосередковано пов’язаний» з підприємствами, стосунок до яких мають люди, помічені під час майнового конфлікту навколо агрофірми у Бережинці і під час схожих подій в інших регіонах, – стверджує «Економічна правда» з посиланням на рішення одного з Київських судів.

На початку 2018 року у Кропивницькому в будівлі на вулиці Шевченка, 18А, де зареєстроване ТОВ «Толлінг», яке пов’язане з Давидовим, київські правоохоронці під час обшуку знайшли печатку і документи на згадане ТОВ «Украгроміць» Костянтина Чеголі, який пропонував перереєстровувати паї бережинців. Про це стало відомо з ухвали Подільського районного суду Києва, який арештував вилучене під час обшуку майно в рамках провадження щодо фіктивної господарської діяльності та ухилення від сплати податків низкою підприємств. Співзасновником «Толлінгу» є Сергій Янушевич, якого називають родичем Давидова. За даними реєстрів, до фірми мав стосунок і він сам. Тоді ж були вилучені документи низки закордонних фірм. З ухвали суду відомо, що в їх документації фігурують довірчі декларації на Олену та Юрія Давидових, – пише видання.

У публікації згадується також про участь Чеголі та очолюваної ним фірми у майновому конфлікті навколо господарства «Нива-2010» у Бережинці Кіровоградського району, що триває більше року і у ЗМІ здебільшого йменується рейдерським захопленням.

З посиланням на керівника іншого підприємства, яке зазнало схожої атаки у минулому вказується також на ймовірний зв’язок Давидова з тим епізодом. За словами Анатолія Доценко, директора Братського маслопресового заводу з Миколаївщини, за півтора місяця до нападу той пропонував співпрацю.

Вочевидь, це була розвідка: Давидов хотів побачити підприємство. Зайцев давав свідчення, що за гроші передав свої паспортні дані для реєстрації підприємства на себе. Згодом він відмовився від свідчень. Зараз його нема серед живих: 28-річний хлопець нібито помер від набряку легенів, — цитує Доценка «Економічна правда».

Раніше «Весь Кіровоград» повідомляв про зв’язок керівника однієї з фірм, задіяних у конфлікті навколо «Ниви-2010» з захопленнями у Братську та наявність у нього судимості.

Юрій Давидов, нагадаємо, є колишнім головою правління промислової групи «Креатив», створеної діючим народним депутатом України Станіславом Березкіним, та депутатом позаминулого скликання Кіровоградської міської ради від Блоку Юлії Тимошенко.

Юрій Давидов, фото -   DELO.UA
Юрій Давидов, фото –
DELO.UA