Крадіжки мобільних у Кропивницькому: «Звернулося близько п’яти громадян» (ВІДЕО)

Поліція Кропивницького розкриває лише 10% кишенькових злочинів, зокрема крадіжок мобільних телефонів. Про це в інтерв’ю каналу «Кіровоград» повідомив один з керівників сліддчого відділу.

Днями в обласному центрі троє жінок, у яких вкрали мобільні телефони, пікетували міськвідділ поліції. Кажуть, правоохоронці ігнорують записи камер спостереження та можливість розкривати крадіжки по гарячих слідах. Поліція не розслідує крадіжки «мобілок», якщо затримують крадіїв, то їх відпускають, – стверджують постраждалі.

За інформацією тимчасово виконуючого обов’язки заступника начальника слідчого відділу Євгена Кузьменко, з початку року у Кропивницькому скоєно 168 кишенькових злочинів. Коментуючи повідомлення про одну з конкретних крадіжок мобільних телефонів, він зазначив, що у місті діють «гастролери».

Процент розкриття з початку року становить близько 10%. До Кропивницького відділу поліції звернулося близько п’яти громадян з кишеньковими крадіжками. Було встановлено, що до вказаного злочину причетна мешканка іншої області, якій близько 36 років. На даний час проводяться слідчі дії щодо встановлення причетності вказаної особи до вказаних крадіжок, а також слідчі дії щодо повернення майна, викраденого особами, та направлення кримінального провадження до суду, – зокрема сказав Кузьменко.

Подробиці – у сюжеті.

Сьогодні, 12 червня, мають представити нового керівника Головного управління поліції в Кіровоградській області. За інформацією, розповсюдженою ЗМІ, ним має стати Роман Козьяков, який до цього займав посаду начальника з громадської безпеки у ГУ НП Київської області, а приблизно до 2014 року очолював Бориспільський міський відділ внутрішніх справ. Тепер вже колишнього очільника поліції Кіровоградщини Сергія Кондрашенко переводять у Київ на посаду радника голови Національної поліції України.