Олександрійська мерія «віджимає землю» - підприємець

Керманичі Олександрії «вирішили, що у любої людини зможуть віджати не тільки бізнес, а і землю», – вважає місцевий підприємець Ігор Ділієв, справа якого опинилася під загрозою через дії міської влади.

За його інформацією, на наступну сесію міськради має бути винесене рішення про скасування державних актів права власності на земельні ділянки біля села Мартоіванівка, на яких розташована база відпочинку «Зелена садиба Ділієва». «Садиба» внесена до міських та обласних маршрутів зеленого туризму, має відповідне свідоцтво та включає зокрема впорядкований пляж з платним входом.

По інформації з джерела в міській раді, на сесію будуть стягнуті «крикуни» пенсіонери, представники комунальних та бюджетних установ, тітушки, охоронці міських керманичів. Прошу прийти на сесію задля відновлення справедливості та в стверженні непорушності права приватної власності на землю, адже «наші» міські керманичи вирішили, що у любої людини зможуть віджати не тільки бізнес, а і землю, – зокрема закликав підприємець у Facebook.

Наприкінці травня олександрійський виконком під головуванням заступника міського голови Людмили Давиденко прийняв рішення клопотати перед депутатами міськради про визнання недійсними державні акти на землю в садово-городньому товаристві «Івушка», видані Володимиру Ділієву, Тамарі Ділієвій, Розі Ділієвій і Євгену Ділієву.

Створювалось це все за приватні гроші, ніякої ні бюджетної, ні державної підтримки не було. Ми платимо податки, акциз, люди отримують зарплату. Ми почали займатися зеленим туризмом 20 років тому, і ніяких питань до нас не було, – цитує співвласника «Садиби» Моя Олександрія.

Видання відзначає також, що раніше Ігор Ділієв вже повідомляв про тиск та перевірки, та припускає, що боротьбу мерії з об’єктами зеленого туризму можна назвати послідовною.

У травні цього року мерія віддала в оренду землю, на якій хотіли створити «Олександрійську січ», – нагадує автор публікації.

photo_2018-06-13_17-16-52

Сьогодні, 13 червня, на сайті Олександрійської міськради оприлюднили проект рішення про відмову у продовжені оренди трьох земельних ділянок для іншого суб’єкта підприємницької діяльності – ТОВ «Айсберг». Мова йде зокрема про автостоянку біля ринку.

Раніше «Весь Кіровоград» повідомляв, що олександрійські «Батьківщина» та УКРОП обєдналися з «Опозиційним блоком», якій підтримує міського голову Степана Цапюка, отримавши мінімально необхідну для прийняття рішень кількість голосів.