Фото підозрюваного у замаху на вбивство на «бордах» у Кропивницькому

Зображення одного з підозрюваних у замаху на вбивство під час стрілянини біля Кіровського районного суду з’явилося на білбордах у Кропивницькому з написом «Благодійний фонд Костянтина Волкова».

DSC_0053

Зокрема носії зовнішньої реклами з аналогічними зображеннями розміщені у центральній частині міста – біля будинку №1б по вулиці В’ячеслава Чорновола, у районі аеропорту та інших місцях. Раніше в обласному центрі розміщувалися ще два наклади білбордів з фото цього ж чоловіка, які пропагували загальнолюдські та сімейні цінності та повідомляли, що Костянтин Волков є віце-президентом федерації футболу Кропивницького.

Про розшук Костянтина Володимировича Волкова 1985 року народження за підозрою у скоєнні особливо тяжкого злочину, передбаченого ч.2 ст. 115 Кримінального кодексу України та ч. 4 ст. 296, обласна поліція оголосила наприкінці лютого 2017 року. Серед місць, де міг переховуватись підозрюваний, ЗМІ називали зокрема Краснодарський край РФ. У минулому липні він знову з’явився на Кіровоградщині, та постав перед судом.

Одне з повідомлень про розшук в електронних ЗМІ. фото - "Утренний город"
Одне з повідомлень про розшук в електронних ЗМІ. фото – “Утренний город”

Наразі слухання продовжується у Кіровському районному суді, наступне засідання має відбутися 25 вересня. Окрім Волкова, звинуваченими є також Павлишин Антон Володимирович, Петровчук Сергій Федорович та Шатохін Олександр Миколайович, захисниками – Коротич Вадим Анатолійович та Кушніров Олександр Миколайович. Справу слухає колегія у складі суддів Бурко, Куценка та Петрова.  

Волков_кирсуд
Фото – офіційний сайт Кіровського районного суду Кропивницького