ТОВ, засноване китайською фірмою з бразильським власником ймовірно «майнитиме крипту» у Кропивницькому

Промисловий видобуток криптовалют у переобладнаному корпусі колишньої столової заводу «Пишмаш» може незабаром розпочати у Кропивницькому українське ТОВ, засноване зареєстрованою в Китаї компанією, власником якої є громадянин Бразилії. Про це пише «Україна-Центр».

DSC_0050

– Логотипи компанії Mining Express вже красуються в декількох місцях на двоповерховій будівлі колишньої їдальні заводу «Пішмаш» площею майже 4,5 тисячі квадратних метрів. Тиждень тому будівля виглядала повністю оновленою зовні, на входах до неї встановлені сучасні двері, а всередині повним ходом йшли будівельні роботи і монтаж обладнання, – зокрема зазначає видання.

DSC_0061

 

Згідно інформації на сайті компанії, вона надає послуги хмарного майнінгу криптовалют, альтернативних першій і найбільш популярній та капіталізованій – біткойну. Вартість різних планів, які пропонуються клієнтам – від 100 до 20 тисяч доларів США. Хмарним майнінгом називають спосіб добування криптовалют без необхідності придбання власного обладнання, за допомогою потужностей, встановлених у центрах обробки даних, один з яких, за версією газети, створюють в обласному центрі.

DSC_0067

Ніяких фізичних координат і реєстраційних даних на офіційному англомовному сайті компанії немає. У відкритих джерелах нам вдалося, втім, знайти дані про товариство з обмеженою відповідальністю «МАЙНІНГ ЕКСПРЕС», зареєстроване в Києві по вулиці Бориса Гмирі, 2. До адреси є запитання – у ній не вказана квартира, а будівля, про яку йде мова – це 21-поверховий будинок в житловому масиві, сім хвилин пішки від станції метро «Осокорки». Квартири в ньому продаються і здаються в оренду, прямо у дворі є дитячий сад. Втім, заплутаність слідів ТОВ тільки декількома сотнями дверей у київській «шпаківні» не обмежується. Засновником «МАЙНІНГ ЕКСПРЕС» значиться приватна компанія «ЕДЕЛЬВЕЙС ІНВЕСТМЕН ЕНД ТРЕЙДІНГ КОМПАНІ ЛІМІТЕД» з юридичною адресою на вулиці Луард Роуд Ван Чай в Гонконзі, а її кінцевим бенефіціарним власником – громадянин Бразилії Карлос Хосе де Соуза Фузіяма, зареєстрований в місті Монтелупа на Філіппінах. Такого міста не існує – швидше за все, мається на увазі Мунтінлупа в столичному регіоні республіки. Ця ж фірма разом з власником фігурує також в реєстраційних даних іншого українського ТОВ – зареєстрованого в Чернівцях «ЗАХІД КАРПАТИ ГРУП». Його основна діяльність за КВЕД – «надання в оренду власного або орендованого нерухомого майна». Як, втім, і у «МАЙНІНГ ЕКСПРЕС» – цей вид діяльності зазначений першим, поряд з «наданням в оренду інших машин, устаткування і товарів», а також «роздрібною торгівлею комп’ютерами, периферійним обладнанням і програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах». Є у «МАЙНІНГ ЕКСПРЕС» і український керівник – Олексій Олександрович Гетьман, про якого інтернет не знає більше нічого, від слова зовсім, – констатує «Україна-Центр».

Повністю україномовну версію статті можна прочитати на нашому сайті за посиланням.

DSC_0056

DSC_0060