Затриману рік тому "групу наркоділків" не судять через відпустки суддів

Лише кільком членам «групи наркоділків», гучно затриманим рік тому в Кропивницькому з обшуками, вилученням зброї, вибухівки, наркотиків та арештом люксових автівок, висунуті офіційні обвинувачення. Розгляд справи по суті судом досі не розпочатий. Про це пише «Україна-Центр».

Видання зазначає також, що це не єдина гучна справа про наркоторгівлю на Кіровоградщині, яка аж занадто повільно проходить крізь жорна правосуддя.

Безымянный

Суддя Загреба з Ленінського районного суду призначив двом організаторам (за версією слідства) заставу в 128 тисяч, яка була негайно внесена. Пізніше під різними приводами з-під варти відпустили ще кількох підозрюваних. В кінці січня 2018-го справа пішла до суду. Звинувачення в результаті пред’явлено всього семи з 12 затриманих рік тому. На сьогодні, ще через півроку, у справі пройшло тільки підготовче засідання. По суті його ще не слухали, судді у відпустках, – зокрема сказано в публікації.

Влітку минулого року та ж «Україна-Центр» повідомляла, що тільки в одного з громадян, якого в поліції вважають «головним» організатором, в ході обшуків вилучили 2 гранати РГД-5 та запали до них, «Шмайсер» з магазином, запаяні трубочки «з порошкоподобною речовиною».

У його «заступника», який також заплатив заставу: граната, бойовий пістолет Макарова, ті ж трубочки з порошком, автомат марки Fort – нарізна зброя, 10 тисяч гривень готівкою. У першого з випущених на свободу колегією апеляційного суду: півтора десятки трубочок, таблетки екстазі, патрони і гроші. У другого – 90 (!) трубочок (якщо в них те, що думають слідчі, це сотні дві разових доз важкого синтетичного психотропу), пістолет з великою кількістю патронів, димові шашки. Плюс всілякий галузевий інвентар – мірні ложки тощо, – писало тоді видання.

Нагадаємо, 25 вересня у Кіровському районному суді обласного центру має відбутися чергове засідання у справі про замах на умисне вбивство під час стрілянини під його ж будівлею в лютому 2017-го. Обвинуваченими у справі є Волков Костянтин Володимирович, Павлишин Антон Володимирович, Петровчук Сергій Федорович та Шатохін Олександр Миколайович.