Підозрюваний у шахрайстві з повітряною кулею «тусіт» і натякає на різницю у розумі

Суд над чотирма молодиками, яких підозрюють у шахрайстві з продажем білетів на липовий політ на аеростаті в Кропивницькому у вересні минулого року, досі не розпочався.

Один з підозрюваних, 24-річний Владислав Каплунов, у Facebook продовжує декларувати свій зв’язок з рекламою та PR місцевого Дендропарку, вітає з перемогою Олександра Усіка та постить фото, дослівно, «крутої туси» з київським музичним гуртом «Клей угрюмого».

Каплунов_Дендропарк

Каплунов_1

Також у червні Каплунов розмістив на своїй сторінці в соцмережі промовистий пост про різницю у розумі. В результаті “повітряної” афери було ошукано півсотні громадян на суму біля 50 тисяч гривень.

Каплунов_2

Сьогодні Ленінський районний суд в присутності 15 постраждалих від шахрайства «заслуховував питання про можливість проведення підготовчого засідання у справі», пише Без купюр.

Суддя Олексій Мягкий задовольнив клопотання прокурора про оголошення у розшук іншого підозрюваного – Михайла Ткача, який не з’явився у засідання. Місце його проживання досі не встановлене.

Не з’явився у засідання також інший підозрюваний – житель села Клинці Кіровоградського району області Олександр Вергелес. Його також підозрювали в нападі на один з гральних закладів «Національної лотереї» в Кропивницькому у складі злочинної групи з семи чоловік наприкінці 2015 року. Повідомлялося, що раніше він вже був судимий за грабіж, та переданий на поруки батькам.

Нагадаємо, в серпні 2017 зловмисники у соцмережах оголосили про організацію польотів на повітряній кулі у Кропивницькому, за квиток для дорослого просили 700 гривень, дитячий продавали за 500. Плата збиралася наперед на платіжні картки.

Окрім Каплунова, Ткача та Вергелеса, у шахрайстві звинувачують також Сергія Паутова. Усім на момент ймовірного скоєння злочину було по 23-24 роки. Наступне засідання у справі має відбутися 15 серпня.