Нардеп з Кропивницького знову піариться на бюджетних грошах

В обласному центрі невідомі розкладають у поштові скриньки мешканців наклад «газети для кожного», матеріали якої містять згадування народного депутата Олександра Горбунова та ознаки використання державних грошей як інструменту маніпуляції.

Margaret-Tetcher-ukr-1024x580
Фото – kfund-media.com

Кольорові фотографії нардепа від «Народного фронту» розміщені на першій та останній шпальтах. У тексті під заголовком «Олександр Горбунов: звітую перед вами – роботи йдуть повним ходом» йдеться про реконструкцію трьох двох стадіонів та спортивної школи в Кропивницькому. Роботи проводяться коштом бюджету державної інвестиційної програми.

Текст обсягом у половину сторінки А3 формату містить зокрема наступні формулювання: «завдяки народному депутату», «завдячуючи Олександру Горбунову», «активно лобіює народний депутат», «ми вирішили… з Олександром Володимировичем», «цим питанням також займається Олександр Володимирович», «хід реконструкції проінспектували перший заступник міністра… і звичайно ж народний депутат О.Горбунов», а також «зазначив під час інспекції Олександр Володимирович».

Згадується у матеріалах і мистецький фетиваль «Кропивницький»,  який також проводиться за гроші з державної казни.

У вихідних даних примірника вказані фамілія та ініціали головного редактора та номер свідоцтва про державну реєстрацію, про які у відкритих базах даних нашому сайту не вдалося знайти жодного згадування.

За вказаною «адресою редакції» – вул. Паученка, 65, у Кропивницькому знаходяться приймальні врача-гомеопата Стоєва Олега Степановича та обласної організації партії «Народний фронт». За вказаним телефоном ФОП «Питльована О.А.», якою згідно вихідним даним було надруковано наклад у 10 тисяч примірників, ніхто не відповідає.

Нагадаємо, в червні громадянська мережа ОПОРА назвала трьох депутатів, які мають стосунок до Кіровоградщини та використовують кошти державної субвенції як інструмент маніпуляції. Зокрема згадувався і Олександр Горбунов і вручення санітарних автомобілів, які були придбані за бюджетний кошт.

DSC_0105

DSC_0107