«Заступник Саакашвілі» піде в президенти у Кропивницькому

Нардеп Юрій Дерев’янко з партії Саакашвілі приїде в Кропивницький як «кандидат в президенти».

Про це повідомляє CBN. В обласному центрі відбудеться пресс-конференція Дерев’янко на тему побудови «цифрової держави без корупції», під час якої він має представити «свою президентську програму».

Фото - youtube.com
Фото – youtube.com

Відповідно до діючого закону «Про вибори президента України», висування претендентів на кандидатів починається за 170 днів і закінчується за 140 днів до дня виборів. Чергові вибори голови держави мають відбутися 31 березня 2019 року.

До «Руху нових сил» Юрій Дерев’янко змінив дві інші політичні сили. Відомий через скандал з блокуванням електронних реєстрів Міністерства юстиції приватними компаніями – власниками та утримувачами реєстрів, співпраця з якими коштувала державі 400 мільйонів доларів. За оцінкою журналіста-розслідувача Юрій Бутусова, це фактично призвело до повного призупинення усіх громадсько-цивільних відносин у державі.

Дерево_схема
Фото – “Українська правда”

Але найцікавіше для України — чи притягуватиме чинна влада з такою ж принциповістю до відповідальності власників «Арт-мастера» та «3-Т»? Цікаво, чи хоча б відповідатимуть на запитання слідства екс-депутат Василь Гуреєв — від Партії регіонів та діючий народний депутат Юрій Дерев’янко. Він був у складі «Фронту змін», але ще до виборів 10 серпня 2012 р. заявив про вихід із «ФЗ» нібито «у зв’язку з незгодою з принципами прийняття рішень у партії». Ось такий принциповий чоловік, – писав Бутусов у «Дзеркалі тижня» в листопаді 2013 року.

У листопаді 2014-го «Українська правда» повідомила, що фірма Дерев’янка НВП «Енерготехнології» виступила співзасновником благодійної організації «Фонд підтримки вітрильного спорту» разом з банком «ТК Кредит» депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка та його партнера. Згадувалось, що Дерев’янко заснував «Енерготехнології» разом з донькою того ж Гуреєва, який очолював Вітрильну федерацію України.

Фото - dsnews.ua
Фото – dsnews.ua

Тоді ж «Деловая столица» називає Дерев’янка «активним учасником Євромайдану» у матеріалі про розкол у партії «Самомпоміч» після парламентських виборів. Ще до початку роботи Ради частина представників партії Дерев’янка «Воля», яка йшла на вибори в союзі з «Самопоміччю», заявила про свій вихід з цього політичного проекту.

Голова люстраційного комітету Єгор Соболєв зокрема назвав його «талановитим шахраєм, за яким стоїть величезне угруповання з викачування грошей платників податків».