«Олег, який замовив Райковича» та інші деталі зустрічі на підвищених тонах

Протести проти будівництва павільйону мережі фірмової торгівлі м’ясокомбінату «Ятрань» на Великій Перспективній у Кропивницькому могли замовити інші підприємці – про це сьогодні заявив міський голова Андрій Райкович під час зустрічі з активістами.

Багно_болгарка
Леонід Багно під час спроби знести конструкції МАФу у липні. Фото – youtube.com

Він назвав два інших м’ясопереробних підприємства, які не знаходяться у місті, але здійснюють торгівлю в обласному центрі у власних мережах МАФів, зареєстрованих на фізичних осіб-підприємців.

Також згадувалось ім’я підприємця, який має відношення до торгових приміщень у колишньому магазині «Мелодія». Частину клумби біля нього зайняв майбутній торговий павільйон, через який біля місяця тому розпочалися громадські виступи з намаганнями пошкодити конструкції. Наразі на клумбі, збоку якої встановлено МАФ, висаджені квіти та декоративні дерева.

Хай Олег, який тобі замовив Райковича, зробить клумби – там ще дві залишилось. Одну Райкович вже зробив, як треба. Точніше, м’ясокомбінат «Ятрань» зробив, – зокрема сказав міський голова, звертаючись до представника ГО «Бойове братство» Олега Кокуленка. – У «Ятрані» є дозвіл на будівництво. Є законодавче поле. Я вам чітко сказав: я очільник цього міста. Якщо «Ятрань» порушує правила містобудування, вони повинні бути за це наказані. Якщо вони мають дозвіл, у законний спосіб повинні закінчити будівництво об’єкта. По-іншому не буде. Не буде анархії і диктатури пролетаріату або іншої диктатури. Ми будуємо демократичне суспільство.

Активісти мали до міського голови єдину вимогу – зупинити будівництво.

Зупиніть будівництво і ми разом з вами будемо з’ясовувати, хто надав дозвіл і наскільки він законний, – зокрема вимагав Кокуленко.

Леонід Багно (зліва попереду) та Олег Кокуленко під час зустрічі з міським головою. Фото - "Рідний край"
Леонід Багно (зліва попереду) та Олег Кокуленко під час зустрічі з міським головою. Фото – “Рідний край”

Серед інших, активну участь у зустрічі прийняли Ігор Козуб та Леонід Багно, відомий головуванням у скандальній Кіровоградській територіальній виборчій комісії (ТІК) під час кампанії з проведення позачергових виборів міського голови восени 2006 року.

Нагадаємо, обраний на цю посаду Валерій Кальченко, тодішній голова обласної «Батьківщини», віддав перевагу роботі у Верховній Раді. Були призначені позачергові вибори, на яких несподівано переміг представник комуністичної партії Володимир Пузаков. Одного з претендентів, Олександра Нікуліна, ТІК під головуванням Багна зняла з реєстрації вночі, за 20 хвилин перед настанням дня голосування. Після цього члени комісії забарикадувалися всередині і не допустили до приміщення судових виконавців.