Жовта вода «по 26»: ОКВП «Дніпро-Кіровоград» завершує модернізацію за $44400000

Соцмережами поширюються скарги на якість водопроводної води у Кропивницькому. У місцевих спільнотах Facebook постять фото та відео рідини жовтого кольору, налитої у ванну. 

Сьогодні ж, 3 серпня, новинні ресурси з посиланням на Надзвичайного та Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса повідомили про старт завершального етапу модернізації водоканалів у Кропивницькому, Знам’янці, Олександрії та Світловодську на три мільйони доларів.

Фото - Facebook
Дописувачі популярної спільноти Кіровоград UA пишуть у коментарях, що така вода тече з кранів у районі Некрасівки, біля “радіозаводу” та на Попова. Фото – Facebook

 

У квітні 2014 року Україна уклала угоду з Міжнародним Банком Реконструкції і Розвитку про позику в цілому на 44,4 мільйона доларів на модернізацію обласного комунального підприємства «Дніпро-Кіровоград». Згідно розрахункам, здійсненим сайтом Весь Кіровоград за допомогою системного додатка калькулятор Windows, у попередні етапи вже інвестовано 41,4 мільйона доларів позики.

У наступні два роки, нагадаємо, підприємство має використати ще $3 млн. Це має дати ОВКП «Дніпро-Кіровоград» змогу, дослівно, «ефективніше управляти всіма мережами і надавати жителям області більш якісні послуги».

Згідно даним офіційного сайту підприємства, з 14 липня вчергове були підвищені тарифи для населення, зокрема для жителів багатоквартирних домів постачання та відведення кубічного метра коштує в цілому 25,9 грн.

ОКВП «Дніпро Кіровоград» очолює Роман Ілик. Оскільки підприємство управляється обласною радою, його вважають «креатурою» голови органу Олександра Чорноіваненка.

У травні Весь Кіровоград повідомляв про запланований підприємством, яке дотується з обласного бюджету , святковий захід до 125-річчя водопостачання міста Кропивницький. За приблизними розрахунками, урочистий захід міг обійтися у 35-50 тисяч гривень.