Чоловікам, які пиляли МАФ біля «Мелодії», загрожує до 4 років ув’язнення

Учасник спроби знесення конструкцій торгового павільйону «Ятрань» біля «Мелодії» в Кропивницькому після розмови з слідчими стверджує, що болгарки, шуруповерти та дизельні генератори з’явилися на місці події не заплановано.

Безымянный
Олег Кокуленко з шуруповертом 12 липня. Фото – youtube.com

Двом активістам ГО «Бойове братство», Олегу Кокуленку та Леоніду Багну, в зв’язку з інцидентом, який мав місце 12 липня, вчора оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 296 Карного кодексу України (хуліганство). Максимальне передбачене згаданою частиною статті Кодексу покарання – до 4 років позбавлення волі.

Сьогодні Кокуленка допитали. У коментарі «Гречці» він зазначив, що  «все вийшло спонтанно».

Фото - "Гречка"
Фото – “Гречка”

Числені фото, відео та текст підозри, оприлюднений сьогодні низкою ЗМІ, свідчать про те, що під час «спонтанної» акції її учасниками застосовувались кілька найменувань електротехніки, зокрема акумуляторний шуруповерт та кутова шліф-машина (болгарка), яку підключали до переносного дизельного генератора. Подія супроводжувалася силовими сутичками з працівниками поліції та співробітниками відомчої охорони.

За свідченнями очевидців, на які посилається джерело сайту Весь Кіровоград, частину обладнання пізніше заносили в одну з відомчих будівель Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Кіровоградській області.

Раніше під час зустрічі з активістами міський голова Андрій Райкович звинуватив активістів у замовленні з боку інших підприємців, які зокрема мають відношення до торгових площ у колишньому магазині «Мелодія» на Великій Перспективній, біля якого встановлюють торговий павільйон.