Кальченко стверджує, що «Арталекс» будує не в 1,5 рази дорожче плану

Депутат Кіровоградської обласної ради Валерій Кальченко звинуватив Весь Кіровоград у поданні невірної інформації про вартість робіт, виконаних ТОВ підприємство «Арталекс» під час реконструкції гуртожитку та дитячого садка у Новгородці.

Про це він заявив у коментарі сайту «Златопіль». Ресурс пов’язують з місцевою «Батьківщиною», яку представляє депутат. За словами Кальченка, загальна кінцева вартість реконструкції склала 23,87 мільйонів гривень, а не більше 27 мільйонів, як повідомляв Весь Кіровоград.

Безымянный
Фото – “Златопіль”

Втім, той же «Златопіль» у матеріалі про відкриття гуртожитку від 16 червня 2017 року писав, дослівно, що «загальний обсяг коштів, використаних для реалізації проекту складає 27 мільйонів 116 тисяч гривень».

Златопіль_відкриття_гуртожитку

 

Суму більше 27 мільйонів, окрім низки місцевих видань, називали у власних матеріалах про подію зокрема київське видання «День» і «Подробности». Також, за словами самого Кальченка, кошторисна вартість проекту зросла до 18,18 мільйонів гривень, а у 2016 році офіційний сайт обласної ради повідомляв про дефіцит коштів у 8,9 мільйонів, який виник у ході будівництва.

Депутат ніяк не прокоментував виявлені сайтом Весь Кіровоград ознаки фальсифікації документів, поданих ТОВ підприємство «Арталекс» на тендер з будівництва водогону у Долинській. Тендерний комітет, нагадаємо, відхилив пропозицію на підставі підозри у безпідставному заниженні вартості матеріалів, які планувало закупати для будівництва підприємство. Проект очікуваною вартістю у 22,6 мільйонів гривень фірма пропонувала виконати за 18,1 мільйона.

Валерій Кальченко очолював проект «Побудуємо майбутнє разом!» в рамках якого за співфінансування Європейського союзу, обласного та місцевих бюджетів проводилася реконструкція гуртожитку та дитячого садку в Новгородці, підрядником у якому виступав «Арталекс». За наявною інформацією, на сьогодні у гуртожитку, розрахованому на 138 сімей, живе 41 родина вимушених переселенців.